Přechod na venkovní hřiště od 9. 4. 2018

Od pondělí 9. 4. 2018 přecházejí tréninky atletických přípravek na venkovní hřiště. Pozor na drobné změny časů. Vybavte prosím děti vhodný oblečením do aktuálního počasí.FullSizeRender

Rozpis skupin a trenérů od 9. 4. 2018 :

 

TRENÉŘI 2018 jaro

 Atletická školka – vše na atletickém stadionu

0A skupina                                                

pondělí                  16,00 – 17,00 hod.             Kvapilová Monika, Petruňová Gabriela

0B skupina                                                             

úterý                     16,00 – 17,00 hod    Prachařová Zuzana, Salamonová Alex

0C skupina                                                                   

středa                    16,00 – 17,00 hod    Valentová Žaneta, Belfín Martin

0D skupina                                                                  

čtvrtek                  16,00 – 17,00 hod    Gieselová Michaela, Begová Barbora

0E skupina                                                          

pátek                      16,00 – 17,00 hod              Esterková Petra, Fendrychová Eva

 

Malá přípravka – vše na ZŠ Heyrovského

1. skupina                  

pondělí        17,00 – 18,30 hod.                        Ouroda Filip, Kramoliš Tomáš

středa          17,00 – 18,30 hod.         

 

2. skupina                                                           

úterý           17,00 – 18,30 hod.                        Hiklová Helena, Stanovský Michal

čtvrtek         17,00 – 18,30 hod.                    

 

3. skupina                                                                

pondělí        17,00 – 18,30 hod.                        Mrázková Karolína, Chmelík Ondřej

středa          17,00 – 18,30 hod.                           

 

Velká přípravka

4. skupina                   

pondělí (Atletický stadion)        15,30 – 17,00 hod.     Dočkal Tomáš, Novotná Kateřina

středa (ZŠ Heyrovského)          15,30 – 17,00 hod.               

 

5. skupina ZŠ Heyrovského                                                                  

úterý           15,30 – 17,00 hod.                        Stanovský Michal, Lisníková Soňa

čtvrtek         16,00 – 17,30 hod.                        Mráček Dominik, Lisníková Soňa

(v době kdy je Štefan Sedlák na praxi)

 

Výběrové skupiny – Atletický stadion

V1. skupina                            

úterý           16,30 – 18,00 hod.                        Esterková Petra, Richtárová Monika

čtvrtek         16,30 – 18,00 hod.           

 

V2. skupina                                                                               

pondělí        16,30 – 18,00 hod.               Esterková Petra, Morcinek Jan

středa          16,30 – 18,00 hod.