Závody atletické školičky

V pondělí 15. června proběhly na olomouckém stadionu závody našich nejmladších svěřenců z atletických školiček. Děti závodily dohromady v šesti disciplínách a to v běhu na 20 m, ve skoku dalekém, ve skoku z místa, v hodu tenisovým míčkem, v přeskocích na čas a v běhu přes překážky.V kategorii dívek narozených v roce 2014 se nejúspěšnější závodnicí stala Justýna Petrželová, která se na prvním místě umístila ve skoku dalekém a v překážkovém běhu.

Mezi chlapci ve stejném ročníku vybojoval celkové prvenství Šimon Dihlačka, který posbíral v disciplínách celkem jedno páté, jedno třetí, tři druhá a jedno první místo.

Mezi dívkami ročníku 2015 suverénně zvítězila Magdaléna Kaprálová, která se na prvním místě umístila hned ve třech disciplínách a to v hodu tenisákem, ve skoku dalekém a ve skoku z místa.

A na závěr v kategorii chlapců 2015 vystoupal na nejvyšší stupínek Tobiáš Válek, který také vybojoval prvenství hned ve třech disciplínách našeho víceboje.

Kompletní výsledky zde

Všem závodníkům gratulujeme k pěkným výkonům, děkujeme hlavně rodičům za účast a budeme se na Vás těšit zase v září v atletických školičkách či přípravkách.

POZOR! Tréninky školiček i přípravek nadále pokračují až do pátku 26. června 2020!