Přebor Olomouckého kraje – M, Ž, J, D

Datum:
Sobota 2. února 2013

Místo:
Atletická hala TJ Lokomotivy Olomouc, tř. 17. listopadu 3, 772 00  Olomouc

Hlavní činovníci:
Ředitel závodů: Mgr. Miroslav Hrabal       
Hlavní rozhodčí: Dr. Radko Zavřel

Závodní kancelář:
V 1. patře atletické haly v klubovně č.16 od 8,30 hodin

Kategorie:

dorostenci a dorostenky 1996 – 1997
junioři a juniorky 1994 – 1995
muži a ženy 1993 a starší

Omezeně budou povoleny starty jiných, než vypsaných kategorií (týká se st.žactva).

Přihlášky:
Atletické oddíly přihlašují své závodníky přes webovou stránku ČAS www.atletika.cz od pondělí 28. ledna 2013 do pátku 1. února 2013 do 20:00 hodin.  Případně se lze přihlásit přímo na místě do 8,45 v závodní kanceláři za zvýšené startovné.

Presentace:
Nejpozději 60 min. před zahájením discipliny v závodní kanceláři vedoucí za oddíl.

Upozornění:
Do haly se všichni přezouváme, včetně trenérů!!!!!!!
Pro převlékání lze použít šatny v I.patře atletické haly. Osobní věci nenechávejte v šatnách, pořadatel za ně neručí.

Výsledky:
Výsledky budou zveřejněny na internetové stránce klubu www.atletikaolomouc.cz a na stránkách ČAS www.atletika.cz

Startovné:
Oddíly startují na vlastní náklady, za každý start zaplatí vedoucí družstva před zahájením závodů za start:

Závodníci  moravských krajů 30,- Kč
Závodníci ostatních krajů 50,- Kč
Přihláška  v den závodu + 10,- Kč
Závodníci jiných kategorií 50,- Kč

Základní výšky:
skok vysoký
ženy    - 140 cm    zvyšování po 5 cm do 160 cm a dále po 3 cm
muži    - 150 cm    zvyšování po 5 cm do 180 cm a dále po 3 cm
skok o tyči
ženy    - 220 cm    zvyšování po 20 cm do 260 cm a dále po 10 cm
muži    - 240 cm    zvyšování po 20 cm do 320 cm a dále po 10 cm

Omezení a finálové běhy:
Finále na 60 m a 60m př. se uskuteční pokud se  rozběhů  zúčastní více jak 4 závodníci v jednotlivé kategorii. Do finále na 60 m a 60 m př. postupují z každé kategorie 4 závodníci okresu Olomouc s nejlepšími časy a dalších 8 závodníků s dalšími nejlepšími  časy z každé kategorie.
Ve skoku dalekém  se uskuteční finále  pro 12 nejlepších bez ohledu na kategorii.

Časový pořad:

09:00 3000 m chůze
F všechny kat.    
09:30 800 m F Dky, Jky, Ž Dálka Dky, Jky, Ž  
09:40 800 m F Dci, Jři, M    
09:50 60 m př. R Dky   Koule Dky, Jky, Ž
10:00 60 m př. R Jky + Ž    
10:15 60 m př. R Dci Výška Dky, Jky, Ž  
10:30 60 m př. R Jři + M    
10:45 60 m př. F Dky    
10:55 60 m př. F Jky + Ž Dálka Dci, Jři, M Koule Dci, Jři, M
11:05 60 m př. F Dci    
11:15 60 m př. F Jři + M    
11:30 60 m R Dky    
11:45 60 m R Jky    
11:55 60 m R Ž Výška Dci, Jři, M  
12:05 60 m R Dci    
12:15 60 m R Jři Trojskok všechny kat.  
12:25 60 m R M    
12:35 60 m F Dky    
12:45 60 m F Jky    
12:55 60 m F Ž    
13:05 60 m F Dci    
13:15 60 m F Jři    
13:25 60 m F M    
13:30       Tyč všechny kat.