1. kolo družstev J+D – GIGANT

1. KOLO SOUTĚŽE DRUŽSTEV JUNIORŮ, JUNIOREK, DOROSTENCŮ A DOROSTENEK

Pořadatel:            
atletický klub Olomouc

Místo:    
atletický stadion TJ Lokomotiva, tř.17.listopadu 3, Olomouc

Datum:
sobota 10.května 2014

Činovníci:
Ředitel závodů: Mgr. Miroslav Hrabal
Hlavní rozhodčí: Mgr. Jana Trnečková            
ŘP dorostenců a juniorů: Milan Čečman
ŘP dorostenek a juniorek: Zbyněk Chlumecký    

Přihlášky:
Oddíly přihlašují svá družstva přes webové stránky ČAS www.atletika.cz od pondělí 5.5.do pátku 9.5.2014 do 20:00 hodin.
Případné starty mimo bodování nedávejte do přihlášek, ale pošlete je e-mailem na:  info@atletikaolomouc.cz

Porada vedoucích:
v budově atletické haly AK Olomouc v 9,00 hod., vedoucí obdrží startovní listiny, do kterých provedou opravy.

Závodní kancelář:
bude otevřena od 9,00 hod, v budově atletické haly AK Olomouc

Šatny:
jsou zajištěny v budově atletické haly AK Olomouc. Slouží jen k převlečení, za ztráty pořadatel neručí.

Časový pořad:

10:00     Tyč Dci+Jři Dálka Dky Výška Dci Koule Jky Oštěp Dci
10:30 100 m př. Dky          
10:40 100 m př. Jky          
10:50 110 m př. Dci       Koule Dky  
11:00 110 m př. Jři   Dálky Jky     Oštěp Jky
11:15 800 m Dky          
11:25 800 m Jky          
11:35 800 m Dci     Výška Jři Koule Jři  
11:45 800 m Jři   Dálka Dci     Oštěp Dky
12:00 100 m Dky          
12:15 100 m Jky          
12:30 100 m Dci       Koule Dci  
12:45 100 m Jři          
13:00 400 m Dky Tyč Dky+Jky Dálka Jři     Oštěp Jři
13:10 400 m Jky          
13:20 400 m Dci          
13:30 400 m Jři     Výška Dky    
13:45 2000 m př. Dky+Jky         Kladivo Jři
13:55 2000 m př. Dci+Jři          
14:10 3000 m Dky+Jky   Trojskok Dci   Disk Jky  
14:25 3000 m Dci+Jři          
14:40 300 m př. Dky          
14:50 300 m př. Dci         Kladivo Dci
15:00 400 m př. Jky     Výška Jky Disk Dky  
15:10 400 m př. Jři          
15:35 200 m Dky   Trojskok Jři      
15:45 200 m Jky         Kladivo Jky
15:55 200 m Dci       Disk Jři  
16:05 200 m Jři          
16:25 1500 m Dky+Jky          
16:35 1500 m Dci          
16:45 1500 m Jři   Trojskok Dky+Jky     Kladivo Dky
17:00 4×100 m Dky+Jky       Disk Dci  
17:10 4×100 m Dci+Jři          

Hod kladivem bude probíhat na vedlejším tréninkovém hřišti.