Zahajovací závody dospělí, junioři, dorost

Datum:
Sobota 28. ledna 2017

Místo:
Atletická hala TJ Lokomotivy Olomouc, tř. 17. listopadu 3, 772 00  Olomouc

Závodní kancelář:
V 1. patře atletické haly od 8,30 hodin

Hlavní činovníci:    
Ředitel závodů: Drahoslav Dočkal RNDr.     
Hlavní rozhodčí: David Uhlíř

Kategorie:

dorostenci a dorostenky 2000-2001
junioři a juniorky 1999-1998
muži a ženy 1997 a starší

Přihlášky:
Atletické oddíly přihlašují své závodníky přes webovou stránku ČAS www.atletika.cz od pondělí 23. ledna do pátku 27. ledna 2017 do 20:00 hodin.  Případně se lze přihlásit přímo na místě do 8:45 v závodní kanceláři za zvýšené startovné. Ve všech disciplínách uvádějte výkony.

Presentace:
Nejpozději 60 min. před zahájením discipliny v závodní kanceláři

Upozornění:
Do haly se všichni přezouváme, včetně trenérů!!!!  Pro převlékání lze použít šatny v I. patře atletické haly. Osobní věci nenechávejte v šatnách, pořadatel za ně neručí.

Výsledky:
Výsledky budou zveřejněny na internetové stránce klubu www.atletikaolomouc.cz a na stránkách ČAS www.atletika.cz

Startovné:
Oddíly startují na vlastní náklady, za každý start zaplatí přihlášení závodníci
před zahájením závodů: 50,- Kč
přihláška v den závodu: 100,- Kč

Základní výšky:
skok vysoký
ženy    – 140 cm    zvyšování po 5 cm do 160 cm a dále po 3 cm
muži    – 160 cm    zvyšování po 5 cm do 180 cm a dále po 3 cm
skok o tyči
ženy    – 220 cm    zvyšování po 20 cm do 260 cm a dále po 10 cm
muži    – 240 cm    zvyšování po 20 cm do 320 cm a dále po 10 cm

Omezení a finálové běhy:
60 m finále A, při počtu startujících v kategorii 6 a více, finále B při počtu startujících v kategorii 12 a více, finále C – více jak 16 závodníků.
60 m př. finále A, při počtu startujících v kategorii 6 a více, finále B při počtu startujících v kategorii 10 a více, finále C – více jak 14  závodníků.
Ve skoku dalekém se uskuteční finále pro 8 nejlepších bez ohledu na kategorii v kategorii M, Jři – Ž, Jky

Časový pořad:

09:30 60 m př. R Dky Dálka Dky Výška M,Jři,Dci
09:40 60 m př. R Jky+Ž    
09:50 60 m př. R Dci    
10:00 60 m př. R Jři    
10:05 60 m př. R M    
10:10 60 m př. F Dky    
10:20 60 m př. F Jky+Ž    
10:30 60 m př. F Dci Dálka Jky+Ž Výška Ž,Jky,Dky
10:40 60 m př. F Jři    
10:45 60 m př. F M    
10:50 60 m R Dky    
11:00 60 m R Jky+Ž    
11:10 60 m R Dci   Koule M,Jři,Dci
11:20 60 m R Jři+M    
11:30 60 m F Dky Dálka Dci  
11:40 60 m F Jky+Ž    
11:50 60 m F Dci    
12:00 60 m F Jři+M   Koule Ž,Jky,Dky
12:15       Tyč  
12:30       Dálka Jři+M  
13:30       Trojskok