Olympiáda dětí a mládeže 2017

Olympiáda dětí a mládeže bude zahájena v Brně v sobotu 24.6.2017. Atletická část se koná od pondělí 26.6. do středy 28.6.2017 a proběhne na stadionu VUT Pod Palackého vrchem.

LODM banner

Odjezd výpravy Olomouckého kraje je naplánovaný na sobotu 24.6.2017 v 9:00 hod z parkoviště Atletického klubu Olomouc. V sobotu v 17:30 hodin proběhne na Brněnském výstavišti slavnostní zahájení a bude zapálen olympijský oheň. Držíme palce našim atletům!!!

Oficiální stránky Her VIII. letní olympiády dětí a mládeže 2017 – zde

Seznam atletů Olomouckého kraje – zde

Už v sobotu se všichni potkáme v Brně na zahájení Olympiády dětí a mládeže. Máme pro tebe ještě 3 důležité informace, které ti nesmí uniknout:
1) Zahájení může tvá rodina a kamarádi sledovat online v přímém přenosu
Slavnostní zahájení je kvůli kapacitě pavilonu pouze pro sportovce a trenéry, ale na iVysílání České televize je možné od 17:30 vše živě sledovat.
Další informace k zahájení najdeš tady: http://bit.ly/ZahajeniODM.
2) Všechny sporty z ODM odvysílá živě ČT Sport
Letošní ročník má velkou podporu České televize a čeká nás vysílání sportů i pravé Olympijské studio! Řekni doma, že je velká šance, že tě uvidí sportovat i v televizi J
Na Facebooku ODM najdeš grafiku ke všem časům, kdy bude jednotlivé sporty možné sledovat na ČT Sport.
3) Sdílej zážitky s hashtagem #ODM2017
Facebook, Instagram, Twitter, informuj všechny známé a kamarády, že jsi na Olympiádě dětí a mládeže a pochlub se svými zážitky a výkony! Na místě budou i známí sportovci, neváhej je požádat o selfie. 
Těšíme se na Tebe v Brně!