Atletické přípravky – přechod do tělocvičen od 16. 10.

Od pondělí 16. 10. se tréninky atletických přípravek přesouvají do tělocvičen. Rozpis tréninků jednotlivých skupiny najdete níže. Pozor na drobné změny časů některých tréninků vzhledem k pronájmům tělocvičen.

SKUPINY ZIMA 2017/2018

Atletická školka – vše v sále AK Olomouc

 0A skupina                                                           

pondělí                  16,00 – 17,00 hod.             Kvapilová Monika, Petruňová Gabriela

 

0B skupina                                                          

úterý                     16,00 – 17,00 hod    Prachařová Zuzana, Salamonová Alex

 

0C skupina                                                         

středa                    16,00 – 17,00 hod    Kotrlová Petra, Belfín Martin

 

0D skupina                                                                  

čtvrtek                  16,00 – 17,00 hod    Gieselová Michaela, Zlatníková Lucie

                                                                              

0E skupina                                                      

pátek                      16,00 – 17,00 hod              Esterková Petra, Fendrychová Eva

 

Malá přípravka

1. skupina – tělocvična ZŠ Heyrovského     

pondělí        17,00 – 18,30 hod.                        Ouroda Filip, Kramoliš Tomáš

středa          17,00 – 18,30 hod.         

 

2. skupina – tělocvična ZŠ Heyrovského                                                       

úterý           17,00 – 18,30 hod.                        Mráček Dominik, Hiklová Helena

čtvrtek         17,00 – 18,30 hod.                    

 

3. skupina – tělocvična ZŠ Zeyerova                                                             

pondělí        16,30 – 18,00 hod.                        Hanousková Bára, Chmelík Ondřej       

středa          16,30 – 18,00 hod.                             

 

Velká přípravka

4. skupina            

pondělí        15,00 – 16:30 hod.                        Dočkal Tomáš, Novotná Kateřina

- tělocvična TJ Sokol

 

středa          15,30 – 17,00 hod.         

- tělocvična ZŠ Heyrovského             

 

5. skupina – tělocvična ZŠ Heyrovského                                                                 

úterý           15,30 – 17,00 hod.                        Jenyšová Petra, Sedlák Štefan

čtvrtek         15,30 – 17,00 hod.           

 

Výběrové skupiny

V1. skupina – tělocvična SPŠ Strojnická                     

úterý           16,00 – 17,30 hod.                        Novotný Robert, Richtárová Monika

čtvrtek         16,30 – 18,00 hod.           

 

V2. skupina – tělocvična Slovanské gymnázium                                                                        

pondělí        16,00 – 17,30 hod.             Novotný Robert, Morcinek Jan

středa          16,00 – 17,30 hod.