Úspěšné mezikrajové utkání

V sobotu 9.12.2017 proběhlo v Praze na Stromovce mezikrajové utkání staršího žactva, kde reprezentační výběr Olomouckého kraje obsadil krásné 2. místo. Z Atletického klubu Olomouc se těchto závodů zúčastnilo 11 atletů a atletek.

Mezikraj Praha 2017

Stříbrnou medaili vybojoval v běhu na 1000 m Nicholas Jan Adensam výkonem 2:31,00 min. 12 bodů za 3. místo získali pro družstvo Samuel Lawson v běhu na 60 m př. časem 8,15 s, Lucie Mičunková v dálce výkonem 533 cm a Daniel Nevrla ve skoku vysokém v novém osobním rekordu 182 cm.

Kompletní výsledky – zde

Jednotlivé výsledky výběru Olomouckého kraje:

Závodník Oddíl/stát Disciplína Výkon Body
Adensam Nicholas Jan AK Olomouc 1000 m Žáci 2:31.00 13.00
Kolomazník Jonáš OLKAS vrh koulí 4kg Žáci 15.42 13.00
Lawson Samuel AK Olomouc 60 m překážek Žáci 08.15 12.00
Mičunková Lucie AK Olomouc skok daleký Žákyně 5.33 12.00
Nevrla Daniel AK Olomouc skok vysoký Žáci 1.82 12.00
Dohnal Adam OLKAS 300 m Žáci 37.05 11.00
Korhoňová Tereza OLKAS skok vysoký Žákyně 1.59 11.00
Kubíčková Eva AK Olomouc 60 m Žákyně Finále 08.00 10.00
Lochman Benedikt Franti AK Olomouc skok daleký Žáci 6.02 8.00
Vašut Patrik AK Olomouc skok o tyči Žáci 3.30 8.00
Morbitzerová Karolína AK Olomouc vrh koulí 3kg Žákyně 11.32 8.00
Niebauerová Radka AK Olomouc 300 m Žákyně 43.53 7.00
Kubíčková Eva AK Olomouc 60 m překážek Žákyně 09.31 7.00
Dostálová Adéla OLKAS 800 m Žákyně 2:26.90 7.00
Sládek Kryštof AK Olomouc 60 m Žáci Finále 07.61 6.00
Dobešová Taťána AK Olomouc skok o tyči Žákyně 2.25 6.00
Petrová Karolína OLKAS 300 m Žákyně 43.83 5.00
Grégr Jakub OLKAS 1000 m Žáci 2:41.54  
Skřeček David OLKAS 300 m Žáci 37.47  
Kolomazník Jonáš OLKAS 60 m překážek Žáci 08.58  
Korhoňová Tereza OLKAS 60 m překážek Žákyně 09.45  
Sládek Kryštof AK Olomouc 60 m Žáci Rozběh 07.54  
Šalman Jan AK Olomouc 60 m Žáci Rozběh 07.70  
Mičunková Lucie AK Olomouc 60 m Žákyně Rozběh 07.98  
Kubíčková Eva AK Olomouc 60 m Žákyně Rozběh 07.98  
Maksová Anna OLKAS 800 m Žákyně 2:33.01  
Lawson Samuel AK Olomouc skok daleký Žáci 6.01  
Urbášková Elena OLKAS skok daleký Žákyně 5.20  
Eichlerová Veronika AK Olomouc skok vysoký Žákyně 1.59  
Vitásková Andrea OLKAS vrh koulí 3kg Žákyně 10.82  
Vašut Patrik AK Olomouc vrh koulí 4kg Žáci 11.02