Závody 2020

leden      
04.01. Ostrava Zahajovací závody výsledky
10.01. Olomouc Zahajovací závody mladšího žactva výsledky
11.01. Ostrava Otevřený KP MSK dospělých výsledky
17.01. Olomouc Zahajovací závody staršího žactva výsledky
18.01. Olomouc Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých výsledky
18.-19.01. Ostrava Mistrovství MaS ve víceboji výsledky
21.01. Ostrava Athletics Indoor Ostrava I výsledky
22.01. Olomouc Kontrolní závody mladšího žactva výsledky
25.01. Olomouc Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých výsledky
26.01. Ostrava Přebor Olomouckého kraje staršího a mladšího žactva výsledky
25.-26.01. Opava 48. ročník Slezské laťky výsledky
29.01. Olomouc Nejvýš – Nejrychleji výsledky
31.01. Ostrava Mistrovství MaS mladšího žactva výsledky
       
únor      
01.02. Ostrava Mistrovství MaS staršího žactva výsledky
02.02. Ostrava Mistrovství MaS dorostu, juniorů a dospělých výsledky
02.02. Třinec Beskydská laťka výsledky
05.02. Ostrava Mítink EA-Czech Indoor Gala výsledky
06.02. Otrokovice 21.ročník-Mezinárodní otrokovický halový mítink výsledky
07.02. Ostrava Athletics Indoor Ostrava II výsledky
07.-09.02. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích výsledky
08.02. Hustopeče Hustopečské skákání výsledky
09.02. Praha Mistrovství ČR v chůzi výsledky
14.02. Olomouc Kontrolní závody staršího žactva výsledky
15.-16.02. Ostrava Mistrovství ČR juniorů a dorostu výsledky
20.02. Ostrava Youth Athletics Indoor Ostrava III výsledky
22.-23.02. Ostrava Mistrovství ČR mužů a žen výsledky
29.2.-01.3. Praha Mistrovství ČR žáků a žákyň výsledky
       
březen      
04.03. Olomouc Halové přebory přípravek AK Olomouc výsledky
07.03. Olomouc Běh Michalským výpadem výsledky
07.03. Olomouc Oddílové přebory SK Přerov ve víceboji výsledky
       
duben      
15.04. Olomouc Přebor AK Olomouc ve víceboji mladšího žactva zrušeno
18.04. Olomouc Olomoucká dvacítka v chůzi 01.08.20
18.04. Olomouc Běžecký pohár mládeže Olomouckého kraje 01.08.20
22.04. Olomouc Čokoládová tretra – krajské finále 24.08.20
24.04. Olomouc OVOV zrušeno
25.04. Olomouc Hanácký půlmaraton zrušeno
29.04. Olomouc Přebor UP zrušeno
       
květen      
20.05. Olomouc Oddílové přebory AK Olomouc výsledky
27.05. Olomouc Sprinterský trojboj žactva AK Olomouc výsledky
       
červen    
01.06. Olomouc Spolu na startu výsledky
02.06. Prostějov 1. kolo družstev přípravek výsledky
03.06. Olomouc 1. kolo družstev staršího žactva výsledky
04.06. Šumperk 1. kolo družstev mladšího žactva výsledky
08.06. Praha Memoriál Josefa Odložila výsledky
11.06. Olomouc 1. kontrolní závody AK Olomouc výsledky
15.06. Olomouc Závod atletické školky výsledky
16.06. Šumperk 2. kolo družstev staršího žactva výsledky
17.06. Olomouc 2. kolo družstev přípravek výsledky
18.06. Prostějov 2. kolo družstev mladšího žactva výsledky
18.06. Olomouc 2. kontrolní závody AK Olomouc výsledky
20.06. Milovice 10 km chůze pro 1. kolo I. ligy mužů a žen výsledky
22.06. Olomouc 1. kolo Dětské Zlaté ligy 2020 výsledky
25.06. Zábřeh nM 3. kolo družstev přípravek výsledky
27.06. Olomouc Velká Cena Olomouce výsledky
27.06. Slavkov u Brna Mistrovství ČR mužů, žen a juniorů v běhu na 10000 m výsledky
27.-28.06. Třinec Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích výsledky
29.06. Olomouc 3. kolo družstev staršího žactva + KP výsledky
30.06. Šumperk 3. kolo družstev mladšího žactva výsledky
       
Červenec      
03.07. Olomouc 2. kolo Dětské Zlaté ligy 2020  
04.07. Praha 1. kolo Extraligy mužů a žen  
04.07. Olomouc 1. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C  
04.07. Vyškov 1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E  
05.07. Třinec 1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D  
11.07. Třinec 1. kolo družstev mládeže D+J – GIGANT  
11.07. Nové Město nad Metují 10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a žen  
14.07. České Budějovice Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána  
18.07. Kladno 2. kolo Extraligy mužů a žen  
18.07. Třinec 2. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C  
19.07. Ostrava 2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D  
19.07. Břeclav 2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E  
24.-26.07. Praha – Eden Mistrovství ČR ve vícebojích  
       
srpen      
01.08. Olomouc Olomoucká dvacítka v chůzi  
01.08. Olomouc Běžecký pohár mládeže Olomouckého kraje  
01.08. Bělá pod Pra. Mistrovství ČR v běhu do vrchu  
02.08. Olomouc Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů a dorostu
 
08.-09.08. Plzeň Mistrovství ČR mužů a žen  
15.08. Zlín Mítink Zlín 2020  
15.08. Pardubice Mistrovství ČR v půlmaratonu  
22.08. Ostrava Mistrovství ČR družstev mužů a žen  
22.08. Břeclav 3. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C  
23.08. Šumperk 3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D  
23.08. Znojmo 3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E  
24.08. Olomouc Čokoládová tretra Olomouc  
29.08. Třinec 2. kolo družstev mládeže D+J – GIGANT  
30.08. Uherské Hr. Mistrovství MaS staršího žactva
 
31.08. Šamorín PTS mítink
 
       
září      
05.-06.09. Ostrava Mistrovství ČR dorostu a juniorů – GIGANT  
08.09. Ostrava Zlatá tretra Ostrava – Zlatý mítink WACT  
13.09. Olomouc Semifinále Moravy družstev staršího žactva  
16.09. Kladno Kladno hází a Kladenské memoriály  
19.-20.09. Jablonec nN Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let  
19.-20.09. Třinec Mistrovství ČR žáků a žákyň
 
21.09. Olomouc Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva  
26.09. Břeclav 3. kolo družstev mládeže D+J – GIGANT  
27.09. Břeclav Mistrovství MaS družstev staršího žactva  
27.09. Běchovice Mistrovství ČR v silničním běhu  
28.09. Olomouc Mistrovství MaS jednotlivců mladšího žactva  
       
říjen      
03.10. Opava Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek  
03.10. Jablonec nN Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek
 
03.10. Kolín Mistrovství ČR družstev staršího žactva
 
04.10. Blansko Mistrovství MaS družstev mladšího žactva
 
10.10. Poděbrady Poděbrady Walking 2020