Závody 2020

leden      
04.01. Ostrava Zahajovací závody výsledky
10.01. Olomouc Zahajovací závody mladšího žactva výsledky
11.01. Ostrava Otevřený KP MSK dospělých výsledky
17.01. Olomouc Zahajovací závody staršího žactva výsledky
18.01. Olomouc Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých výsledky
18.-19.01. Ostrava Mistrovství MaS ve víceboji výsledky
21.01. Ostrava Athletics Indoor Ostrava I výsledky
22.01. Olomouc Kontrolní závody mladšího žactva výsledky
25.01. Olomouc Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých  
26.01. Ostrava Přebor Olomouckého kraje staršího a mladšího žactva  
25.-26.01. Opava 48. ročník Slezské laťky  
29.01. Olomouc Nejvýš – Nejrychleji  
31.01. Ostrava Mistrovství MaS mladšího žactva  
       
únor      
01.02. Ostrava Mistrovství MaS staršího žactva  
02.02. Ostrava Mistrovství MaS dorostu, juniorů a dospělých  
02.02. Třinec Beskydská laťka  
05.02. Ostrava Mítink EA-Czech Indoor Gala  
06.02. Otrokovice 21.ročník-Mezinárodní otrokovický halový mítink  
07.02. Ostrava Athletics Indoor Ostrava II  
07.-09.02. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích  
08.02. Hustopeče Hustopečské skákání  
09.02. Praha Mistrovství ČR v chůzi  
14.02. Olomouc Kontrolní závody staršího žactva  
15.-16.02. Ostrava Mistrovství ČR juniorů a dorostu  
20.02. Ostrava Youth Athletics Indoor Ostrava III  
22.-23.02. Ostrava Mistrovství ČR mužů a žen  
29.2.-01.3. Praha Mistrovství ČR žáků a žákyň  
       
březen      
04.03. Olomouc Halové přebory přípravek AK Olomouc  
07.03. Olomouc Běh Michalským výpadem  
07.03. Olomouc Oddílové přebory SK Přerov ve víceboji  
13.03. Olomouc Oddílové přebory AK Šternberk
 
13.-15.03. Nanjing Mistrovství světa  
14.03. Valašské Meziříčí Valašská laťka  
       
duben      
15.04. Olomouc Přebor AK Olomouc ve víceboji mladšího žactva  
18.04. Olomouc Olomoucká dvacítka v chůzi  
21.04. Olomouc Atletický čtyřboj ZŠ – krajské finále  
22.04. Olomouc Čokoládová tretra – krajské finále  
22.04. Přerov Okresní přebory  
23.04. Olomouc Štafetový pohár ZŠ  
24.04. Olomouc OVOV  
25.04. Olomouc Hanácký půlmaraton  
29.04. Olomouc Přebor UP  
       
květen      
01.05. Přerov Přerovský pětiboj a Memoriál Jar.Králíka  
02.-03.05. Třinec Mistrovství MaS ve vícebojích  
06.05. Olomouc 1. kolo Dětské Zlaté ligy  
07.05. Olomouc Malá cena žactva Olomouce  
08.05. Olomouc Velká cena Olomouce  
08.05. Olomouc 1. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT  
13.05. Olomouc Pohár rozhlasu staršího žactva – okresní kolo  
15.05. Olomouc Pohár rozhlasu mladšího žactva – okresní kolo  
16.05. Kladno 1. kolo Extraligy mužů a žen  
16.05. Olomouc 1. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C  
16.05. Ostrava 1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D  
19.05. Šumperk 1. kolo KP družstev přípravek (nar.2008-2010)  
20.05. Olomouc 1. kolo KP družstev staršího žactva  
21.05. Hranice 1. kolo KP družstev mladšího žactva  
22.05. Ostrava Zlatá tretra  
23.05. Třinec 2. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT  
24.05.   Mezikrajové utkání družstev staršího žactva  
25.05. Olomouc 2. kolo Dětské Zlaté ligy  
25.05. Brno Memoriál Josefa Sečkáře  
26.05. Turnov Memoriál Ludvíka Daňka  
27.05. Šumperk Pohár rozhlasu – krajské finále  
27.05. Vlašim Celostátní finále Štafetového poháru  
30.05. Opava 2. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C  
30.05. Hranice 2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D  
       
červen      
02.06. Praha Praga Academica  
02.06. Prostějov 2. kolo KP družstev přípravek (nar.2008-2010)  
03.06. Olomouc 2. kolo KP družstev staršího žactva  
04.06. Šumperk 2. kolo KP družstev mladšího žactva  
05.-07.06. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích  
06.06. POL MU CZE-HUN-POL-SLO-SVK juniorů a juniorek  
06.06. Uherské Hra. Mistrovství MaS staršího žactva  
07.06. Ostrava Mistrovství MaS dorostu, juniorů a dospělých  
08.06. Olomouc 3. kolo Dětské Zlaté ligy – FINÁLE  
08.06. Praha Memoriál Josefa Odložila  
09.06. Uherské Hra. Republikové finále Poháru rozhlasu  
13.06. Uherské Hra. 3. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C  
13.06. Třinec 3. kolo I. ligy mužů a žen – skupina D  
16.06. Šumperk 3. kolo KP družstev staršího žactva  
17.06. Olomouc 3. kolo KP družstev přípravek (nar.2008-2010)  
18.06. Prostějov 3. kolo KP družstev mladšího žactva  
20.-21.06. Ostrava Mistrovství ČR dorostu a juniorů  
24.06. Olomouc Semifinále MMaS družstev staršího žactva  
27.-28.06. Plzeň Mistrovství ČR mužů a žen
 
29.06. Olomouc Akademické Mistrovství ČR  
       
červenec