Závody 2015

leden      
10.01. Olomouc 1. Olomoucká hala – dospělí, junioři, dorost výsledky
16.01. Olomouc Kontrolní závody žactva výsledky
17.01. Olomouc 2. Olomoucká hala – dospělí, junioři, dorost výsledky
17.-18.01. Opava Slezská laťka výsledky
22.01. Otrokovice Otrokovický halový mítink výsledky
24.01. Hustopeče Moravia High Jump Tour – Hustopečské skákání
výsledky
24.-25.01. Olomouc Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích výsledky
25.01. Olomouc Mistrovství Moravy a Slezska ve vrhu koulí výsledky
27.01. Ostrava Czech High Jump Grand Prix – Ostravská laťka výsledky
28.01. Olomouc Nejvýš – nejrychleji – závody ZŠ výsledky
30.01. Olomouc 3. Olomoucká hala – žactvo výsledky
31.01. Olomouc Přebory Olomouckého kraje – dospělí, junioři, dorost výsledky
31.01. Bratislava Mezinárodní mítink – Olympijské nádeje výsledky
       
únor      
01.02. Bratislava Halový Elán mítink výsledky
06.-08.02. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích výsledky
07.02. Bratislava Mistrovství Moravy a Slezska výsledky
08.02. Praha Mistrovství ČR v chůzi – J, D, žactvo
výsledky
08.02. Třinec Moravia High Jump Tour – Beskydská laťka výsledky
10.02. Brno Czech High Jump Grand Prix – Brněnská laťka Alfa Helicopter výsledky
14.-15.02. Praha Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek výsledky
17.02. Otrokovice Otrokovický halový mítink žactva výsledky
20.02. Olomouc Přebor Olomouckého kraje staršího žactva + mladší žactvo výsledky
21.-22.02. Praha Mistrovství ČR mužů a žen výsledky
28.02.-01.03. Jablonec n/N Mistrovství ČR staršího žactva výsledky
       
březen      
05.-08.03. Praha O2 Halové Mistrovství Evropy výsledky
14.03. Olomouc 9. ročník Běhu Michalským výpadem výsledky
14.03. Valašské Mez. Valašská laťka výsledky
14.03. Praha Mistrovství ČR veteránů výsledky
14.03. Frýdek-Místek Slezanský kros – Mistrovství MaS v přespolním běhu výsledky
20.03. Olomouc Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva výsledky
21.03. Rumburk Mistrovství ČR v přespolním běhu – všechny kategorie výsledky
21.03. Dudince Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů výsledky
22.03. Olomouc Oddílové víceboje SK Přerov výsledky
23.-28.03. Toruň Mistrovství Evropy veteránů výsledky
27.-28.03. Havířov Havířovský atletický čtyřboj výsledky
29.03. Olomouc 49. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi výsledky
       
duben      
11.04. Poděbrady Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen výsledky
18.04. Pardubice Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen výsledky
25.04. Olomouc XV. ročník Hanáckého půlmaratonu – Mistrovství MaS výsledky
29.04. Olomouc Přebor Univerzity Palackého + zahajovací závody AK výsledky
29.-30.04. Olomouc Oddílové víceboje AK Olomouc výsledky
30.04. Olomouc Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo výsledky
       
květen      
01.05. Přerov Přerovský pětiboj výsledky
01.05. Přerov Přerovský pětiboj – vložené discipliny – VC Přerova na 1500 m výsledky
03.05. Praha Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen výsledky
04.05. Olomouc Pohár rozhlasu mladšího žactva – okresní kolo výsledky
04.05. Olomouc 1. kolo dětské Zlaté ligy výsledky
05.05. Olomouc Pohár rozhlasu staršího žactva – okresní kolo výsledky
08.05. Olomouc Velká a Malá cena Olomouce výsledky
08.05. Třinec Mistrovství MaS ve vícebojích – mladší a starší žactvo výsledky
09.05. Ústí nad Orlicí Mistrovství ČR mužů a žen v běhu na 10000 m výsledky
10.05. Břeclav 1. kolo družstev juniorů a dorostu – GIGANT výsledky
11.05. Olomouc 1. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
12.05. Šumperk 1. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
14.05. Šumperk 1. kolo KP družstev přípravek  
15.05. Olomouc Štafetový pohár ZŠ – krajské finále  
16.05. Ostrava 1. kolo extraligy výsledky
16.05. Olomouc 1. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
16.05. Šumperk 1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E výsledky
18.05. Olomouc Čokoládová tretra Olomouc výsledky
19.05. Šumperk Pohár rozhlasu mladšího a staršího žactva – krajské finále výsledky
22.-24.05. Stará Boleslav Mistrovství ČR ve vícebojích – všechny kategorie výsledky
23.05. Třinec 2. kolo družstev juniorů a dorostu – GIGANT výsledky
26.05. Ostrava Zlatá tretra Ostrava – mítink IAAF výsledky
27.05. Olomouc Atletika pro děti do škol – Nestlé  
27.05. Prostějov 2. kolo KP družstev přípravek výsledky
28.05. Olomouc Atletický čtyřboj základních škol – krajské finále výsledky
30.05. Břeclav 2. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
30.05. Hranice 2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E výsledky
30.05. Olomouc Dětský den  
31.05. Olomouc Český pohár vozíčkářů výsledky
       
červen      
01.06. Olomouc 2. kolo dětské Zlaté ligy – finále výsledky
02.06. Jablonec n/N Republikové finále Poháru rozhlasu výsledky
07.06. Třinec Mistrovství MaS jednotlivců M, Ž, J, D výsledky
08.06. Praha Memoriál Josefa Odložila - Premium mítink EA výsledky
09.06. Hranice 2. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
10.06. Šumperk 2. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
12.-13.06. Kladno TNT Express Meeting - Mítink IAAF ve vícebojích výsledky
13.06. Hodonín 3. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
13.06. Hranice 3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E výsledky
14.06. Kladno 2. kolo extraligy mužů a žen výsledky
15.-18.06. Plzeň Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže výsledky
20.06. Olomouc Mattoni půlmaraton Olomouc výsledky
20.-21.06. Ostrava Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek výsledky
20.-21.06. Cheboksary Mistrovství Evropy družstev - superliga výsledky
20.-21.06. Heraklion Mistrovství Evropy družstev - 1. liga výsledky
22.06. Olomouc 3. kolo KP družstev přípravek výsledky
24.06. Olomouc 3. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
27.-28.06. Plzeň Mistrovství ČR mužů a žen na dráze výsledky
       
červenec      
4.-5.07. Aubagne Evropský pohár ve vícebojích výsledky
09.-12.07. Tallinn Mistrovství Evropy mužů a žen do 22 let výsledky
15.-19.07. Cali Mistrovství světa do 17 let výsledky
16.-19.07. Eskilstuna Mistrovství Evropy juniorů výsledky
       
srpen      
15.08. Dolní Morava Mistrovství ČR v běhu do vrchu výsledky
19.08. Olomouc Přebor Olomouckého kraje jednotlivců výsledky
22.08. Třinec 4. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
22.-30.08. Beijing MISTROVSTVÍ SVĚTA výsledky
28.-29.08. Olomouc CZECHOPEN výsledky
29.-30.08. Hodonín Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let výsledky
       
září    
05.09. Třinec 4. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E výsledky
06.09. Břeclav Mistrovství MaS staršího žactva na dráze výsledky
06.09. Praha Mistrovství ČR družstev mužů a žen výsledky
08.-09.09. Olomouc Akademické Mistrovství ČR výsledky
08.-09.09. Brno European Kids Athletics Games výsledky
09.09. Prostějov 69.ročník Velké ceny města Prostějova výsledky
10.09. Olomouc X. ročník HANÁCKÉ LAŤKY výsledky
12.09. Olomouc 3. kolo družstev juniorů a dorostu – GIGANT výsledky
12.09. Šumperk Mistrovství MaS družstev staršího žactva výsledky
13.09. Znojmo Mistrovství MaS mladšího žactva na dráze výsledky
16.09. Prostějov 3. kolo družstev mladšího žactva + KP jednotlivců výsledky
17.09. Olomouc CORNY Středoškolský pohár – okres výsledky
19.-20.09. Praha Mistrovství ČR žáků a žákyň výsledky
24.09. Olomouc Atletický čtyřboj ZŠ – okres výsledky
26.09. Praha Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek výsledky
26.09. Olomouc Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek výsledky
26.09. Břeclav Mezistátní utkání staršího žactva – CZE-CRO-SLO-SVK-HUN výsledky
27.09. Olomouc Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň výsledky
27.09. Běchovice Mistrovství ČR v silničním běhu výsledky
29.09. Olomouc CORNY Středoškolský pohár – krajské finále  
       
říjen      
03.10. Stará Boleslav Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň výsledky
03.10. Olomouc 29. ročník Běhu kolem Moravy výsledky
04.10. Znojmo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva výsledky
       
listopad      
06.-07.11. Krnov Vánoční laťka 2015 – atletický trojboj výsledky
28.11. Olomouc 33. ročník Mikulášského běhu výsledky
28.11. Praha Mezikrajové utkání staršího žactva výsledky
       
prosinec      
10.12. Olomouc Vánoční závody přípravek AK Olomouc  
11.12. Olomouc XIV. ročník Přátelského vánočního utkání žactva výsledky
19.12. Olomouc 4. Mezinárodní vánoční mítink ve vrhu koulí výsledky