Závody 2016

leden      
09.-10.01. Opava Slezská laťka výsledky
11.01. Praha Akademické Mistrovství ČR výsledky
14.01. Ostrava Středoškolský pohár sportovních gymnázií výsledky
15.01. Olomouc 1. Olomoucká hala – starší žactvo výsledky
16.01. Olomouc 2. Olomoucká hala – dospělí, junioři, dorost výsledky
16.01. Ostrava Přebor Moravskoslezského kraje dospělých výsledky
17.01. Ostrava Přebor Moravskoslezského kraje žactva výsledky
21.01. Otrokovice Otrokovická hala žactva a přípravek  
22.01. Olomouc Kontrolní závody mladšího žactva výsledky
23.01. Olomouc 3. Olomoucká hala – dospělí, junioři, dorost, st žactvo výsledky
23.-24.01. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích výsledky
29.01. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska mladšího a staršího žactva
výsledky
30.01. Olomouc Přebory Olomouckého kraje dospělí, junioři, dorost výsledky
30.01. Bratislava Mezinárodní mítink (do 19let) výsledky
30.01. Vídeň Indoor Track and Field Vienna výsledky
31.01. Bratislava Elán mítink výsledky
       
únor      
05.02. Olomouc Přebory Olomouckého kraje mladšího žactva výsledky
06.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska dospělí, junioři, dorost
výsledky
07.02. Třinec Beskydská laťka výsledky
09.02. Brno Brněnská laťka Alfa Helicopter výsledky
12.02. Olomouc 4. Olomoucká hala – mladší a starší žactvo výsledky
12.-14.02. Praha Místrovství ČR ve vícebojích výsledky
13.02. Hustopeče Hustopečské skákání výsledky
14.02. Praha Místrovství ČR v chůzi
výsledky
16.02. Ostrava Halový mítink Ostrava 2016 výsledky
20.-21.02. Praha Mistrovství ČR juniorů a dorostu výsledky
26.02. Olomouc Přebory Olomouckého kraje staršího žactva výsledky
27.-28.02. Ostrava Mistrovství ČR mužů a žen
výsledky
       
březen      
03.03. Otrokovice Otrokovický halový mítink Metal PS výsledky
05.03. Jablonec n/N Mítink EA – Jablonec Indoor Gala 2016 výsledky
05.-06.03. Praha Mistrovství ČR staršího žactva
výsledky
12.03. Olomouc X. ročník Běhu Michalským výpadem výsledky
12.03. Praha Mistrovství ČR veteránů výsledky
12.03. Val. Meziříčí Valašská laťka výsledky
17.-20.03. Portland Mistrovství světa výsledky
19.03. Olomouc Oddílové víceboje SK Přerov  
25.03. Olomouc Olomoucká dvacítka v chůzi výsledky
       
duben      
14.04. Přerov Zahajovací závody výsledky
16.04. Pardubice Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen výsledky
20.04. Hranice Čokoládová tretra Hranice výsledky
20.04. Přerov Zahajovací závody přípravek výsledky
21.04. Přerov Otevřené okresní přebory výsledky
22.04. Olomouc OVOV – okresní kolo výsledky
23.04. Olomouc Hanácký půlmaraton + Mistrovství MaS v půlmaratonu výsledky
27.04. Olomouc Přebor UP Olomouc – Zahajovací závody výsledky
27.04. Šumperk Čokoládová tretra Šumperk výsledky
28.04. Přerov Čokoládová tretra Přerov výsledky
30.04. Beroun Mistrovství ČR v běhu na 10 000 m výsledky
       
květen      
01.05. Přerov Přerovský pětiboj a memoriál Jar. Králíka výsledky
03.05. Olomouc Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo výsledky
04.05. Olomouc NESTLÉ Dětská Zlatá liga – 1. kolo - IAAF day výsledky
05.05. Hranice Mezinárodní běžecký desetiboj výsledky
08.05. Olomouc 1. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT výsledky
08.05. Olomouc IAAF World Athletics Day výsledky
08.05. Olomouc Velká cena Olomouce v běhu na 100 m výsledky
10.05. Olomouc Pohár rozhlasu mladšího žactva – okresní kolo výsledky
11.05. Olomouc Pohár rozhlasu staršího žactva – okresní kolo výsledky
12.05. Přerov Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou – okresní kolo výsledky
14.05. Plzeň 1. kolo extraligy mužů a žen výsledky
14.05. Uherské Hrad. 1. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
14.05. Šumperk 1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E výsledky
16.05. Prostějov Čokoládová tretra Prostějov výsledky
16.05. Olomouc Čokoládová tretra Olomouc výsledky
17.05. Šumperk 1. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
17.05. Ostrava Čokoládová tretra Ostrava výsledky
18.05. Šumperk 1. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
19.05. Šumperk Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou – okresní kolo výsledky
19.05. Šumperk 1. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší) výsledky
20.05. Ostrava Mítink IAAF – Zlatá Tretra Ostrava výsledky
20.-22.05. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích výsledky
21.05. Břeclav 2. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT výsledky
24.05. Olomouc Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou – krajské finále výsledky
24.05. Turnov Memoriál Ludvíka Daňka výsledky
25.05. Olomouc NESTLÉ Dětská Zlatá liga – 2. kolo výsledky
28.05. Břeclav 2. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
28.05. Hranice 2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E výsledky
30.05. Olomouc 2. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
       
červen      
01.06. Olomouc 2. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
02.06. Praha Praga Academica výsledky
02.06. Prostějov 2. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší) výsledky
04.06. Uherské Hrad. Olympic Hopes výsledky
04.06. Šamorín P-T-S mítink výsledky
05.06. Břeclav Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů a dorostenců výsledky
05.06. Praha Mezikrajové utkání družstev staršího žactva výsledky
06.06. Praha Memoriál Josefa Odložila výsledky
07.06. Kolín Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou výsledky
08.06. Olomouc NESTLÉ Dětská Zlatá liga – FINÁLE výsledky
10.-11.06. Kladno Mítink IAAF ve vícebojích – TNT Express Meeting výsledky
11.06. Brno Mezistátní utkání dorostenců a dorostenek výsledky
11.06. Třinec 3. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
11.06. Hranice 3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E výsledky
12.06. Kolín 2. kolo extraligy mužů a žen výsledky
12.06. Třinec Mistrovství MaS staršího žactva výsledky
15.06. Břeclav Celostátní finále Atletického čtyřboje výsledky
17.-19.06. Tábor Mistrovství ČR mužů a žen výsledky
18.06. Svitavy Mistrovství ČR veteránů výsledky
21.06. Šumperk 3. kolo KP družstev staršího žactva + Krajský přebor výsledky
22.06. Olomouc 3. kolo KP družstev přípravek (roč. 2005 a mladší) výsledky
25.-26.06. Třinec Mistrovství ČR juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek výsledky
28.-29.06. Olomouc Czechopen 2016 výsledky
       
červenec      
01.07. Miskolc Mezistátní utkání juniorů a juniorek výsledky
06.-10.07. Amsterdam Mistrovství Evropy výsledky
08.07. Olomouc Hudební pětka na dráze výsledky
14.-17.07. Tbilisi Mistrovství Evropy do 17 let výsledky
15.07. SLO Mezistátní utkání mužů a žen do 22 let výsledky
19.-24.07. Bydgoszcz Mistrovství světa juniorů výsledky
27.07. Tábor Velká cena Tábora výsledky
30.07. Nové Město n/M Velká cena Nového Města nad Metují výsledky
       
srpen      
12.-21.08. Rio de Janeiro Olympijské hry výsledky
20.08. Olomouc 4. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
24.08. Olomouc Přebor Olomouckého kraje – M,Ž,J,D výsledky
27.-28.08. Kladno Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let výsledky
       
září      
03.09. Šumperk 4. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E výsledky
03.09. Olomouc 4. kolo II. ligy mužů a žen – skupina F výsledky
04.09. Ústí nad Orlicí Mistrovství ČR družstev mužů a žen výsledky
05.-07.09. Brno European Kids Athletics Games PDFXLS
10.09. Třinec 3. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT výsledky
10.09. Uničov 11. ročník uničovské maratonky  
11.09. Šumperk Mistrovství MaS družstev staršího žactva výsledky
13.09. Prostějov 3. kolo KP družstev mladšího žactva + Krajský přebor výsledky
14.09. Olomouc CORNY Středoškolský pohár – okres výsledky
15.09. Olomouc XI. ročník Hanácké laťky výsledky
17.-18.09. Jablonec n/N Mistrovství ČR starších žáků a žákyň výsledky
18.09. Prostějov Velká cena města Prostějova výsledky
20.09. Přerov O Pohár primátora města Přerova výsledky
21.09. Přerov Oddílové přebory ve vícebojích  
22.09. Olomouc Atletický čtyřboj mladšího a staršího žactva ZŠ – okres výsledky
24.09. Trnava Mezistátní utkání staršího žactva výsledky
24.09. Č. Budějovice Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek výsledky
24.09. Ostrava Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek výsledky
25.09. Olomouc Mistrovství MaS mladšího žactva výsledky
27.09. Olomouc Krajské finále Atletického čtyřboje ZŠ výsledky
27.09. Šumperk Krajské finále CORNY Středoškolského poháru výsledky
28.09. Přerov Svatováclavské víceboje výsledky
29.09. Šumperk Krajský přebor ve víceboji přípravek a mladšího žactva výsledky
       
říjen      
01.10. Opava Mistrovství ČR družstev staršího žactva výsledky
01.10. Olomouc Běh Michalským výpadem
výsledky
02.10. Znojmo Mistrovství MaS družstev mladšího žactva výsledky
08.-09.10. Třinec Mistrovství MaS ve vícebojích
výsledky
11.10.  Břeclav Finále CORNY Středoškolského poháru výsledky
       
listopad      
       
       
prosinec      
02.12. Olomouc Přebor AK Olomouc mladšího a staršího žactva výsledky
03.12. Olomouc XXXIV. ročník Mikulášského běhu výsledky
10.12. Olomouc 5. Mezinárodní vánoční vrhačský mítink výsledky
10.12. Ostrava Mezikrajové utkání mladšího žactva výsledky
15.12. Olomouc Vánoční hala přípravek  
16.12. Olomouc Vánoční přátelské meziměstské utkání žactva výsledky