Závody 2017

leden      
07.01. Slatinice 38. ročník Zimního běhu přes Kosíř výsledky
07.01. Ostrava Přebor Moravskoslezského kraje dospělých výsledky
08.01. Ostrava Přebor Moravskoslezského kraje žactva výsledky
14.-15.01. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích výsledky
17.01. Ostrava Athletics Indoor Ostrava I výsledky
20.01. Olomouc Zahajovací závody mladšího žactva výsledky
27.01. Olomouc Zahajovací závody staršího žactva výsledky
28.01. Olomouc Zahajovací závody dospělí, junioři, dorost výsledky
28.01. Bratislava Mezinárodní mítink (do 19 a 17 let) výsledky
28.01. Vídeň Mezinárodní mítink výsledky
28.-29.01. Praha Mezistátní utkání ve vícebojích výsledky
29.01. Bratislava Mezinárodní mítink výsledky
       
únor      
02.02. Hustopeče Hustopečské skákání Agrotec 2017 – žactvo výsledky
03.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska žactva výsledky
04.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska dospělí, junioři, dorost výsledky
04.02. Hustopeče Hustopečské skákání  Agrotec 2017 výsledky
08.02. Ostrava Athletics Indoor Ostrava II výsledky
08.02. Brno Brněnská laťka výsledky
09.02. Otrokovice Mezinárodní halový mítink výsledky
10.-12.02. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích výsledky
11.02. Třinec Beskydská laťka výsledky
11.02. Olomouc Přebor Olomouckého kraje dospělí, junioři, dorost výsledky
12.02. Praha Mistrovství ČR v chůzi
výsledky
14.02. Ostrava Mítink EA-Czech Indoor Gala výsledky
17.02. Olomouc Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva výsledky
18.-19.02. Ostrava Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek
výsledky
21.02. Praha Zimní pražská tyčka 2017 výsledky
23.02. Ostrava Athletics Indoor Ostrava III výsledky
24.02. Olomouc Přebor Olomouckého kraje staršího žactva výsledky
25.-26.02. Praha Mistrovství ČR mužů a žen
výsledky
25.02. Jablonec n/N Mistrovství ČR veteránů
výsledky
       
březen      
03.-05.03. Bělehrad MISTROVSTVÍ EVROPY výsledky
04.03. Jablonec n/N Český halový pohár družstev mužů a žen výsledky
04.-05.03. Praha Mistrovství ČR žáků a žákyň
výsledky
11.03. Olomouc 11. ročník Běhu Michalským výpadem výsledky
11.03. Olomouc Oddílové víceboje SK Přerov výsledky
11.03. Valašské Mezi. 41.ročník Valašské laťky výsledky
19.-25.03. Daegu Mistrovství světa veteránů výsledky
       
duben      
01.04. Olomouc 51. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi výsledky
01.04. Olomouc 9. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje výsledky
06.04. Olomouc Noční běh pro Světlušku  
08.04. Poděbrady Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen výsledky
15.04. Pardubice Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen výsledky
20.04. Hranice Čokoládová tretra Hranice výsledky
21.04. Olomouc OVOV – okresní kolo výsledky
22.04. Olomouc 17. ročník Hanáckého půlmaratonu výsledky
 25.04. Přerov Zahajovací závody mladšího žactva a přípravek  výsledky
25.04. Prostějov Zahajovací závody výsledky
26.04. Hranice Otevřené okresní přebory výsledky
26.04. Olomouc Přebor Univerzity Palackého výsledky
29.04. České Budějovice Mistrovství ČR v běhu na 10 000 m výsledky
       
květen      
01.05. Přerov Přerovský pětiboj a Memoriál Jar. Králíka výsledky
01.05. Přerov Velká cena Přerova v běhu mužů na 1500m výsledky
02.05. Prostějov Okresní přebory výsledky
03.05. Olomouc Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo výsledky
03.05. Olomouc Zahajovací závody / nominační závod žactva na VC Olomouce výsledky
03.05. Šumperk Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo výsledky
03.05. Prostějov Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo výsledky
04.05. Šumperk Ščudlův memoriál (střední školy) výsledky
06.05. Břeclav 1. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT výsledky
07.-08.05. Třinec Mistrovství MaS ve vícebojích staršího a mladšího žactva výsledky
08.05. Olomouc Velká cena města Olomouce / Malá cena města Olomouce výsledky
09.05. Olomouc Pohár rozhlasu mladšího žactva – okresní finále výsledky
10.05. Olomouc Pohár rozhlasu staršího žactva – okresní finále výsledky
10.05. Olomouc 1. kolo Dětské Zlaté ligy 2017 výsledky
10.05. Prostějov Pohár rozhlasu mladšího žactva – okresní finále výsledky
11.05. Prostějov Pohár rozhlasu staršího žactva – okresní finále výsledky
11.05. Přerov Pohár rozhlasu staršího a mladšího žactva – okresní finále výsledky
11.05. Šumperk Pohár rozhlasu staršího a mladšího žactva – okresní finále výsledky
 13.05. Praha 1. kolo Extraligy mužů a žen výsledky
13.05. Olomouc 1. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
13.05. Šumperk 1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D výsledky
16.05. Šumperk Štafetový pohár ZŠ – krajské finále výsledky
16.05. Přerov 1. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
17.05. Šumperk 1. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
17.05. Olomouc Čokoládová tretra Olomouc výsledky
18.05. Šumperk 1. kolo KP družstev atletických přípravek (nar. 2006-2008) výsledky
 20.05. Ostrava 2. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT výsledky
21.05. Poděbrady Evropský pohár v chůzi výsledky
 22.05. Olomouc 2. kolo Dětské Zlaté ligy 2017 výsledky
23.05. Turnov Memoriál Ludvíka Daňka výsledky
 23.05. Olomouc Pohár rozhlasu staršího a mladšího žactva – krajské finále výsledky
25.05. Olomouc Závod smíšených štafet na 4×100 m výsledky
26.-28.05. Olomouc Mistrovství ČR ve vícebojích – mlž, stž, D, J výsledky
29.05. Olomouc Závody atletické školky AK Olomouc  
30.05. Prostějov 2. kolo KP družstev atletických přípravek (nar. 2006-2008) výsledky
30.05. Čáslav Štafetový pohár ZŠ – celostátní finále výsledky
30.05. Praha Praga Academica výsledky
31.05. Olomouc 2. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
       
červen      
01.06. Šumperk 2. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
03.06. Třinec 2. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
03.06. Hranice 2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D výsledky
04.06. Znojmo Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva výsledky
05.06. Praha Memoriál Josefa Odložila  výsledky
06.06. Kladno Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou výsledky
07.06. Olomouc Finále Dětské Zlaté ligy 2017 výsledky
08.06. Šumperk Čokoládová tretra Šumperk výsledky
10.-11.06. Třinec Mistrovství ČR mužů a žen výsledky
10.06. Hranice Mistrovství ČR veteránů na dráze výsledky
13.06. Šumperk 3. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
14.06. Olomouc 3. kolo KP družstev atletických přípravek (nar. 2006-2008) výsledky
15.06. Prostějov 3. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
16.06. Miskolc Mezistátní utkání CZE-HUN-SLO-SVK dorostenců a dorostenek výsledky
17.06. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu výsledky
17.-18.06. Kladno Mítink IAAF a MČR dospělých ve vícebojích – TNT Express Meeting výsledky
20.06. Prostějov Čokoládová tretra Prostějov výsledky
23.-25.06. Lille MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV výsledky
24.06. Olomouc Olomoucký půlmaraton výsledky
24.-25.06. Jablonec nad N. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek výsledky
24.-29.06. Brno Letní olympiáda dětí a mládeže výsledky
27.06. Prostějov Atletické úterý výsledky
28.06. Ostrava Mítink IAAF – Zlatá tretra Ostrava výsledky
       
červenec      
01.07. Uherské Hrad. 3. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
01.07. Šumperk 3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D výsledky
02.07. Ostrava 2. kolo Extraligy mužů a žen výsledky
06.07. Trnava Mezistátní utkání CZE-HUN-SLO-SVK juniorů a juniorek výsledky
12.-16.07. Nairobi MISTROVSTVÍ SVĚTA DO 17 LET výsledky
13.-16.07. Bydhošť MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET výsledky
20.-23.07. Grosseto MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ výsledky
23.-29.07. Győr EYOF výsledky
25.07. Tábor Velká cena Tábora – Memoriál Ing.Jana Pána výsledky
29.07. Nové Město n/Met. Velká cena Nového Města nad Metují výsledky
       
srpen      
04.-13.08. Londýn MISTROVSTVÍ SVĚTA výsledky
23.08. Olomouc Přebor Olomouckého kraje M,Ž,J,D výsledky
25.-27.08. Olomouc Czech Open vozíčkářů výsledky
26.08. Břeclav 4. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
26.08. Ostrava 4. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D výsledky
       
září    
02.-03.09. Praha Eden Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let výsledky
06.09. Šumperk Přebor Olomouckého kraje staršího žactva výsledky
07.09. Prostějov Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva výsledky
09.09. Opava Baráž o postup do extraligy mužů a žen výsledky
09.09. Hodonín Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku výsledky
10.09. Plzeň Mistrovství ČR družstev mužů a žen výsledky
11.-13.09. Brno European Kids Athletics Games výsledky
14.09. Olomouc 12. ročník Hanácké laťky výsledky
16.09. Brno Evropský pohár mistrovských klubů juniorek, sk. A výsledky
16.09. Olomouc 3. kolo družstev dorostu a juniorů GIGANT – MMS družstev výsledky
17.09. Šumperk Mistrovství MaS družstev starších žáků a starších žákyň výsledky
21.09. Olomouc CORNY Středoškolský pohár – okres výsledky
23.-24.09. Břeclav Mistrovství ČR starších žáků a žákyň výsledky
24.09. Praha-Běchovice Mistrovství ČR v silničním běhu výsledky
24.09. Prostějov Velká cena Prostějova výsledky
25.09. Olomouc Atletický čtyřboj ZŠ – okres výsledky
25.-26.09. Přerov Svatováclavské víceboje výsledky
 27.09. Olomouc Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva – Morava výsledky
28.09. Praha – Eden Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek  výsledky
28.09. Ostrava Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek výsledky
30.09. Chorvatsko Mezistátní utkání CZE-CRO-HUN-SLO-SVK staršího žactva výsledky
30.09. Olomouc Běh kolem Moravy výsledky
       
říjen      
01.10. Hranice Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva výsledky
03.10. Olomouc CORNY Středoškolský pohár – kraj výsledky
04.10. Olomouc KP ve víceboji mladšího žactva a přípravek výsledky
07.10. Jablonec n/N Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň výsledky
07.10. Olomouc KB Český pohár vozíčkářů výsledky
08.10. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva výsledky
11.10. Kolín Republikové finále atletického čtyřboje základních škol výsledky
       
listopad      
       
prosinec      
02.12. Olomouc Mikulášský běh  
09.12. Praha Mezikrajové utkání družstev staršího žactva  
15.12. Olomouc Vánoční přátelské utkání žactva  
16.12. Olomouc 18. ročník Vánočního vrhačského mítinku