Závody 2018

leden      
06.01. Ostrava Zahajovací závody dospělých a mládeže výsledky
06.-07.01. Opava Slezská laťka výsledky
08.01. Praha-Strahov Akademické mistrovství ČR výsledky
12.01. Olomouc Zahajovací závody staršího žactva výsledky
13.01. Olomouc Zahajovací závody dospělých a mládeže výsledky
13.-14.01. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích výsledky
18.01. Nehvizdy Hvězdy v Nehvizdech výsledky
19.01. Olomouc Zahajovací závody mladšího žactva výsledky
20.01. Ostrava Přebor Moravskoslezského kraje dospělých a mládeže výsledky
21.01. Ostrava Přebor Moravskoslezského kraje žactva výsledky
25.01. Ostrava Mítink EA – Czech Indoor Gala výsledky
26.01. Olomouc Kontrolní závody staršího žactva výsledky
27.01. Olomouc Přebor Olomouckého kraje dospělých a mládeže výsledky
27.01. Hustopeče Hustopečské skákání výsledky
27.01. Vídeň Indoor Track & Field Vienna výsledky
27.01. Bratislava Olympic Hopes Meeting výsledky
27.-28.01. Madrid Mezistátní utkání družstev dospělých a juniorů ve vícebojích výsledky
28.01. Bratislava Elan Indoor Meeting výsledky
30.01. Třinec Beskydská laťka výsledky
       
únor      
02.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska mladšího a staršího žactva
výsledky
03.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska dospělých a mládeže
výsledky
06.02. Banská Bystrica Banskobystrická laťka – High Jump Meeting výsledky
07.02. Brno Brněnská laťka výsledky
08.02. Ostrava Athletics Indoor Ostrava I výsledky
09.02. Olomouc Kontrolní závody mladšího žactva výsledky
09.-11.02. Praha Mistrovství ČR  ve vícebojích výsledky
10.02. Svatý Kopeček 31. ročník Běhu na Posluchov
výsledky
11.02. Praha Mistrovství ČR v chůzi výsledky
13.02. Ostrava Athletics Indoor Ostrava II výsledky
16.02. Olomouc Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň výsledky
17.-18.02. Praha Mistrovství ČR mužů a žen v hale
výsledky
20.02. Ostrava Youth Athletics Indoor Ostrava III výsledky
23.02. Olomouc Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň výsledky
24.-25.02. Ostrava Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek výsledky
       
březen      
01.-04.03. Birmingham HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA V ATLETICE výsledky
03.-04.03. Ostrava Mistrovství ČR žáků a žákyň výsledky
10.-11.03. Leiria EVROPSKÝ POHÁR VE VRZÍCH výsledky
10.03. Olomouc 12. ročník Běhu Michalským výpadem výsledky
10.03. Praha Mistrovství ČR veteránů v hale výsledky
10.03. Valašské Mez. Tradiční Valašská laťka výsledky
23.-24.03. Havířov Havířovský atletický čtyřboj výsledky
24.03. Dolní Dobrouč Mistrovství ČR v přespolním běhu mládeže a žactva
výsledky
30.03. Olomouc 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi výsledky
30.03. Olomouc 10. ročník Běžeckého poháru mládeže výsledky
       
duben      
07.04. Poděbrady Mistrovství ČR v chůzi na 20 km výsledky
14.04. Olomouc 18. ročník Hanáckého půlmaratonu – Mistrovství MaS výsledky
25.04. Olomouc Přebor Univerzity Palackého v atletice  
26.04. Šumperk Ščudlův memoriál (střední školy)  
       
květen      
01.05. Přerov Přerovský pětiboj a Memoriál Jar. Králíka  
01.05. Přerov Velká Cena Přerova v běhu mužů na 1500m  
02.05. Olomouc Přebory AK Olomouc  
02.05. Prostějov Okresní přebor  
04.05. Olomouc Štafetový pohár – okresní kolo Olomouc-Přerov  
05.05. Olomouc 1. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT  
06.05. Praha Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen  
08.05. Olomouc Velká cena města Olomouce – Malá cena města Olomouce  
09.05. Olomouc Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou – okresní kolo  
09.05. Olomouc 1. kolo dětské Zlaté ligy  
12.-13.05. Třinec Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích  
15.05. Šumperk Krajské finále Štafetového poháru ZŠ  
15.05. Přerov 1. kolo KP družstev mladšího žactva  
16.05. Olomouc 1. kolo KP družstev staršího žactva  
17.05. Šumperk 1. kolo KP družstev přípravek (2007-2009)  
19.05. Praha 1. kolo Extraligy mužů a žen  
19.05. Opava 1. kolo I. ligy mužů a žen sk. C  
19.05. Olomouc 1. kolo II. ligy mužů a žen sk. D  
21.05. Olomouc 2. kolo dětské Zlaté ligy  
23.05. Olomouc Čokoládová tretra Olomouc – okresní kolo  
24.05. Kolín Celostátní finále Štafetového poháru ZŠ  
24.05. Olomouc Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - krajské finále   
26.05. Břeclav 2. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT  
28.05. Olomouc Závody atletické školky  
29.05. Prostějov 2. kolo KP družstev přípravek (2007-2009)  
30.05. Olomouc 2. kolo KP družstev mladšího žactva  
31.05. Šumperk 2. kolo KP družstev staršího žactva  
       
červen      
01.-03.06. Kolín Mistrovství ČR ve vícebojích jun, dor, st.ž. a ml.ž.  
03.06. Brno Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva  
04.06. Olomouc Finále dětské Zlaté ligy  
04.06. Praha Memoriál Josefa Odložila  
05.06. Olomouc Čokoládová tretra Olomouc – krajské finále  
06.06. Ostrava Mezikrajové utkání družstev dorostu  
09.06. Třinec 2. kolo I. ligy mužů a žen sk. C  
09.06. Hranice 2. kolo II. ligy mužů a žen sk. D  
12.06. Olomouc Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou  
13.06. Ostrava Zlatá tretra Ostrava – mítink IAAF  
16.06. Vyškov Mezistátní utkání juniorů a juniorek  
16.-17.06. Kladno Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích – TNT Express  
17.06. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu  
17.06. Jihlava Mezikrajové utkání družstev starších žáků a žákyň  
18.06. Olomouc 3. kolo KP družstev přípravek (2007-2009)  
19.06. Přerov 3. kolo KP družstev staršího žactva  
21.06. Hranice 3. kolo KP družstev mladšího žactva  
23.06. Olomouc Mattoni půlmaraton Olomouc  
23.-24.06. Praha-Juliska Mistrovství ČR juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek  
27.06. Praha Praga Academica  
30.06. Ostrava 2. kolo Extraligy mužů a žen  
30.06. Uherské Hrad. 3. kolo I. ligy mužů a žen sk. C  
30.06. Hranice 3. kolo II. ligy mužů a žen sk. D  
       
červenec      
05.-08.07. Györ Mistrovství Evropy do 17 let  
10.-15.07. Tampere Mistrovství světa juniorů do 19 let  
13.07. Olomouc Hudební pětka na dráze  
18.07. Tábor Velká cena Tábora  
21.07. Nové Město nM Velká cena Nového Města nad Metují  
28.07. Lysá Hora Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu  
28.-29.07. Kladno Mistrovství ČR mužů a žen  
       
srpen      
04.08. Bělá pod Praď. Mistrovství ČR v běhu do vrchu  
07.-12.08. Berlín Mistrovství Evropy  
08.08. Zlín Mítink „Zlín 2018“  
11.08. Přerov 10 km chůze pro 4. kolo I. ligy mužů sk.C, II. ligy sk D  
18.08. Opava Velká ceny Opavy  
21.08. Jablonec n/N Mladá Evropa  
25.08. Břeclav 4. kolo I.ligy mužů a žen sk. C  
25.08. Šumperk 4. kolo II.ligy mužů a žen sk. D  
26.08. Uherské Hrad. Mistrovství ČR družstev mužů a žen  
       
září      
01.-02.09. Ostrava Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let nad dráze  
08.-09.09. Ostrava IAAF Kontinentální pohár  
10.-12.09. Brno European Kids Athletics Games  
13.09. Olomouc Hanácká laťka  
 15.09. Olomouc Finále Moravy soutěže družstev staršího žactva   
15.09.   Baráž o postup do extraligy mužů a žen  
 16.09. Ostrava 3. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT  
22.-23.09. Jablonec n/N Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze  
28.09. Praha Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek  
28.09. Opava Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek  
28.09. Přerov Svatováclavské víceboje  
29.09.   Baráž o postup do I.ligy mužů a žen na Moravě  
29.09. Maďarsko Mezistátní utkání žáků a žákyň  
30.09. Blansko Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva  
       
říjen      
06.10. Olomouc Mistrovství ČR družstev staršího žactva  
07.10. Šumperk Mistrovství Moravy soutěže družstev mladšího žactva