Závody 2018

leden      
06.01. Ostrava Zahajovací závody dospělých a mládeže výsledky
06.-07.01. Opava Slezská laťka výsledky
08.01. Praha-Strahov Akademické mistrovství ČR výsledky
12.01. Olomouc Zahajovací závody staršího žactva výsledky
13.01. Olomouc Zahajovací závody dospělých a mládeže výsledky
13.-14.01. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích výsledky
18.01. Nehvizdy Hvězdy v Nehvizdech výsledky
19.01. Olomouc Zahajovací závody mladšího žactva výsledky
20.01. Ostrava Přebor Moravskoslezského kraje dospělých a mládeže výsledky
21.01. Ostrava Přebor Moravskoslezského kraje žactva výsledky
25.01. Ostrava Mítink EA – Czech Indoor Gala výsledky
26.01. Olomouc Kontrolní závody staršího žactva výsledky
27.01. Olomouc Přebor Olomouckého kraje dospělých a mládeže výsledky
27.01. Hustopeče Hustopečské skákání výsledky
27.01. Vídeň Indoor Track & Field Vienna výsledky
27.01. Bratislava Olympic Hopes Meeting výsledky
27.-28.01. Madrid Mezistátní utkání družstev dospělých a juniorů ve vícebojích výsledky
28.01. Bratislava Elan Indoor Meeting výsledky
30.01. Třinec Beskydská laťka výsledky
       
únor      
02.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska mladšího a staršího žactva
výsledky
03.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska dospělých a mládeže
výsledky
06.02. Banská Bystrica Banskobystrická laťka – High Jump Meeting výsledky
07.02. Brno Brněnská laťka výsledky
08.02. Ostrava Athletics Indoor Ostrava I výsledky
09.02. Olomouc Kontrolní závody mladšího žactva výsledky
09.-11.02. Praha Mistrovství ČR  ve vícebojích výsledky
10.02. Svatý Kopeček 31. ročník Běhu na Posluchov
výsledky
11.02. Praha Mistrovství ČR v chůzi výsledky
13.02. Ostrava Athletics Indoor Ostrava II výsledky
16.02. Olomouc Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň výsledky
17.-18.02. Praha Mistrovství ČR mužů a žen v hale
výsledky
20.02. Ostrava Youth Athletics Indoor Ostrava III výsledky
23.02. Olomouc Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň výsledky
24.-25.02. Ostrava Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek  
       
březen      
01.-04.03. Birmingham HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA V ATLETICE  
03.-04.03. Ostrava Mistrovství ČR žáků a žákyň  
10.-11.03. Leiria EVROPSKÝ POHÁR VE VRZÍCH  
10.03. Olomouc 12. ročník Běhu Michalským výpadem  
10.03. Praha Mistrovství ČR veteránů v hale  
10.03. Valašské Mez. Tradiční Valašská laťka  
24.03. Dolní Dobrouč Mistrovství ČR v přespolním běhu mládeže a žactva
 
30.03. Olomouc 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi  
30.03. Olomouc 10. ročník Běžeckého poháru mládeže