Olomoucká Vánoční hala 2021

 
V sobotu 18.12. proběhla v Olomouci tradiční Vánoční hala ve vrhu koulí a v hodu kuželkou dospělých a junioři si zaházeli raketkou.

Poslední možnost si v tomto roce zazávodit využilo 9 atletek, 9 atletů a 8 juniorů. Nálada byla opravdu Vánoční nescházel ozdobený stromeček a ani Vánoční koledy.
 
Výsledky jsou následující:
Zlato ve vrhu koulí sedících vybojovala Eva Kacanu, zlato ve vrhu koulí sedících mužů Dušan Ščambura, těsně skončil na čtvrtém místě Michal Rotter a šesté místo vybojoval Lukáš Kunc.
V hodu kuželkou žen: stříbro získala Adéla Sekyrová, bronz Eva Kvapilová a čtvrté místo brala Jana Hycová.
Také naše juniorky nezahálely a v hodu raketkou si nejlépe vedla v kategorii sedících  Adélka Durčáková, stříbro získala Nikolka Síkorová v kategorii stojících stříbro vybojovala Kaja Stratilová, bronz Kája Jáčová.
Mezi juniory zlato vybojoval Martin Přichystal, který si posunul své osobní maxim o 2 m, kdy raketku poslal do vzdálenosti 18,59 m, stříbro Dominik Churý, který svou sadu doplnil ještě o zlato ve vrhu koulí. Nejmladší účastník vozíčkář Mikuláš Rak, který měl svou halovou premiéru a i přesto, že je těsně po nemoci si vedl skvěle, vybojoval své první halové zlato. 
 
Výsledky zde.
Všem děkujeme za účast a gratulujeme k výkonům.
 

Olomoučtí atleti na Vánoční hale

Vánoční hala 2021