Závody 2024

Leden
06.01.OstravaZahajovací závody

výsledky

12.01.OlomoucZahajovací závody staršího žactvavýsledky
13.01.OstravaPřebor MSK dorost, junioři, dospělívýsledky
19.01.OlomoucZahajovací závody mladšího žactvavýsledky
20.-21.01.OstravaMistrovství Moravy a Slezska ve vícebojíchvýsledky
20.01.Jablonec n/NJablonecká hala 2024výsledky
23.01.OstravaOstrava Indoor Ivýsledky
24.01.Otrokovice25. ročník Otrokovického halového mítinkuvýsledky
27.01.OlomoucZahajovací závody dorostu, juniorů a dospělýchvýsledky
28.01.OstravaPřebory OLK a ZLK staršího a mladšího žactvavýsledky
30.01.OstravaCzech Indoor Gala (Zlatý mítink WIT)výsledky
Únor
02.02.OstravaMistrovství Moravy a Slezska staršího žactvavýsledky
03.02.OstravaMistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělýchvýsledky
06.02.OlomoucNejvýš - nejrychleji 2024 (soutěž pro ZŠ)výsledky
07.02.TřinecBeskydská laťka 2024 (Stříbrný mítink WIT)výsledky
09.-11.02.PrahaMistrovství ČR v halových vícebojíchvýsledky
10.02.OstravaMistrovství Moravy a Slezska mladšího žactvavýsledky
10.02.HustopečeHustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT)výsledky
11.02.OstravaPřebor OLK a ZLK dorostu, juniorů a dospělýchvýsledky
13.02.HustopečeHustopečské skákání - závody žactva a dorostuvýsledky
15.02.OstravaOstrava Indoor IIvýsledky
16.02.OlomoucHalový víceboj přípravek

výsledky

17.-18.02.OstravaMistrovství ČR mužů a žen v halevýsledky
17.02.OlomoucKontrolní závody žactvavýsledky
20.02.NehvizdyHvězdy v Nehvizdech 2024výsledky
22.02.OstravaYouth Athletics Indoor Ostrava IIIvýsledky
24.02.Jablonec n/NMistrovství ČR veteránůvýsledky
24.-25.02.OstravaMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v halevýsledky
Březen
01.-03.03.GlasgowHALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTAvýsledky
02.-03.03.PrahaMistrovství ČR žáků a žákyň v halevýsledky
02.03.Olomouc18. ročník Běhu Michalským výpademvýsledky
09.03.OlomoucOddílový halový víceboj SK Přerovvýsledky
09.03.OstravaKids Athletics Poruba 2024výsledky
09.03.Valašské Mez.Valašská laťka 2024výsledky
10.03.Valašské Mez.Malá Valašská laťka 2024výsledky
23.03.Přerov2. Běžecký pohár mládeže OLK - 12. ročník Jarního běhu Přerovvýsledky
Duben
06.04.Olomouc22. ročník Hanáckého půlmaratonuvýsledky
06.04.PoděbradyMistrovství ČR v chůzi na 20 kmvýsledky
13.04.PardubiceMistrovství ČR v půlmaratonu mužů a ženvýsledky
13.04.Hranice3. Běžecký pohár mládeže OLK - Běh vítězství Hranicevýsledky
16.04.OlomoucŠtafetový pohár ZŠ - okresní kolovýsledky
20.04.Šternberk4. Běžecký pohár mládeže OLK - Jarní běh parkem Šternberkvýsledky
26.04.Olomouc1. jarní závody atletické školičkyvýsledky
27.04.HolešovMistrovství ČR v běhu na 10 000 m na drázevýsledky
29.04.OlomoucPřebor Univerzity Palackého 2024 - zahajovací závodyvýsledky
Květen
01.05.PřerovPřerovský pětiboj - VC běhu na 1500 mvýsledky
03.05.OlomoucČokoládová tretra Olomoucvýsledky
04.05.Mor. Beroun5. Běžecký pohár mládeže OLK - Hášův běh Moravský Berounvýsledky
04.05.Janské LázněMistrovství ČR v běhu do vrchuvýsledky
05.05.Ostrava1. kolo Mistrovství MaS družstev dorostu a juniorů - GIGANTvýsledky
05.05.PrahaMistrovství ČR v maratonu mužů a žen - Prague International Marathonvýsledky
06.05.Olomouc1. kolo Dětské Zlaté ligy přípravek 2024výsledky
07.05.Hranice1. kolo KP družstev mladšího žactvavýsledky
08.05.OstravaMistrovství Moravy a Slezska dorost, junioři, dospělívýsledky
09.05.Šumperk1. kolo KP družstev staršího žactvavýsledky
11.05.Praha - Juliska1. kolo extraligy mužů a ženvýsledky
11.05.Uher. Hradiště1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina Cvýsledky
11.05.Hranice1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina Dvýsledky
11.05.Hodonín1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina Evýsledky
12.05.Olomouc58. ročník Olomoucké dvacítky ve sportovní chůzivýsledky
12.05.Olomouc6. Běžecký pohár mládeže OLK - Běh Smetanovými sady Olomoucvýsledky
15.05.Prostějov1. kolo KP družstev přípravek (2013-2015)výsledky
15.05.OlomoucPohár rozhlasu ZŠ - okresní kolo
16.5.Olomouc-Hejčín2. jarní závody atletické školičkyvýsledky
18.-19.05.OlomoucMistrovství ČR mužů a žen ve vícebojíchvýsledky
18.05.OlomoucVelká cena Olomouce 2024výsledky
19.05.OlomoucMalá cena Olomouce 2024výsledky
21.05.Frýdek MístekMistrovství Moravy a Slezska v chůzi na drázevýsledky
22.05.KladnoKladno hází 2024výsledky
22.05.TrutnovŠtafetový pohár ZŠ - republikové finálevýsledky
23.05.OlomoucPohár rozhlasu ZŠ - krajské finálevýsledky
24.05.Olomouc-Hejčín2. kolo Dětské Zlaté ligy přípravek 2024

výsledky

25.05.Zlín2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina Cvýsledky
25.05.Šumperk2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina Dvýsledky
26.05.Zlín2. kolo extraligy mužů a ženvýsledky
26.05.Vyškov2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina Evýsledky
27.05.Olomouc2. kolo KP družstev mladšího žactvavýsledky
28.05.OstravaZlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT)výsledky
29.05.Hranice2. kolo KP družstev staršího žactvavýsledky
30.05.Šternberk2. kolo KP družstev přípravek (2013-2015)výsledky
Červen
01.06.Olomouc2. kolo Mistrovství MaS družstev dorostu a juniorů - GIGANTvýsledky
02.06.ZnojmoMistrovství Moravy a Slezska jednotlivců starších žáků a žákyňvýsledky
03.06.PrahaMemoriál Josefa Odložilavýsledky
05.06.BrnoPohár rozhlasu ZŠ - republikové finálevýsledky
07.06.Olomouc3. kolo Dětské Zlaté ligy přípravek 2024 - FINÁLEneoficiální výsledky

bodový součet

07.-12.06.ŘímMISTROVSTVÍ EVROPYvýsledky
08.06.Třinec3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina Cvýsledky
09.06.Olomouc3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina Dvýsledky
09.06.Otrokovice3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina Evýsledky
09.06.PorubaMistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladších žáků a žákyňvýsledky
11.06.Přerov3. kolo KP družstev staršího žactvavýsledky
13.06.Šumperk3. kolo KP družstev mladšího žactvavýsledky
15.-16.06.OstravaMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na drázeonline
15.06.OlomoucMattoni 1/2Maraton Olomouc 2024výsledky
17.06.Olomouc3. kolo KP družstev přípravek (2013-2015)
21.-22.06.TřinecMistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích
22.06.BrnoMezistátní utkání juniorů a juniorek
22.06.Brno28.ročník Brněnské laťky OLYMPIA Brno
23.-27.06.Čes. BudějoviceHry XI. letní olympiády dětí a mládeže 2024
29.-30.06.ZlínMistrovství ČR mužů a žen na dráze
Červenec
05.-06.07.OlomoucCzech Open 2024 - handicap
06.-07.07.St. BoleslavMistrovství ČR ve vícebojích mládeže

Zpět na Závody