Přihláška do přípravky

Přihlášky do přípravek na školní rok 2023/2024 uzavřeny!!

V případě zájmu o možná místa napište koncem září na email pripravky@atletikaolomouc.cz.
Pro zájemce o tréninky ve Velkém Týnci (roč. narození 2017-2015) jsou ještě stále volná místa, v případě zájmu pište také na email pripravky@atletikaolomouc.cz.

  • Na sezónu 2023/2024 se mohou přihlašovat děti ročníku narození 2013-2019.
  • Tréninky začnou předběžně od 11. září 2023.
  • V případě dotazů kontaktujte Tomáše Dočkala, šéftrenéra přípravek (viz. Kontakty).
  • Členské příspěvky dětí z atletických přípravek najdete na stránce Členské příspěvky.


  Kompletní postup pro registraci:

  1) Na odkazu registrace vyplníte formulář (údaje o dítěti a Váš kontakt) a odešlete. Zájemci o tréninky ve Velkém Týnci prosím připište do poznámky „Velký Týnec“.
  2) Po schválení registrace sekretariátem (do 2 prac. dnů) Vám na email přijde pozvánka do klubové sekce, přes kterou je nutné si vytvořit rodičovský přístup (pomocné pokyny zde).
  3) Po vytvoření přístupu do sekce Vám koncem srpna přijde minimálně jeden hromadný email s veškerými informacemi k výběru tréninkových skupin, ke zdravotním prohlídkám aj.
  4) Do té doby se můžete seznámit s klubovou sekcí, kde se Vám na hlavní stránce „Můj přehled“ bude od září postupně objevovat vše od tréninkové skupiny, tréninků v kalendáři, uhrazených/neuhrazených plateb aj. Můžete zde také objevit, kam budete v budoucnu nahrávat „Zdravotní prohlídku“ nebo překliknout na „Klubovou zeď“ a další.

    Zpět na Atletická přípravka