Oddílové rekordy

ODDÍLOVÉ REKORDY - MUŽI

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Rok
50m Roman Zrun 1960 5,7 1977
Pavel Rada 1978 6,05 1996
60m Dominik Záleský 1995 6,75 2017
100m Dominik Záleský 1995 10,31 2017
150m Vojtěch Horák 2003 16,31 2022
200m Roman Zrun 1960 21,56 1977
300m Ivo Dedek 1981 34,52 1999
400m Ivo Dedek 1981 48,49 1999
500m Tomáš Podoba 1982 01:07,94 2018
800m Michal Hroch 2003 1:51,78 2023
1000m Pavel Vaňha 1956 02:25,0 1974
1500m Michal Hroch 2003 3:48,22 2022
1 míle Bohuslav Smékal 1942 04:19,8 1967
2000m Vladimír Hartinger 1954 05:30,2 1980
3000m Ivan Uvizl 1958 08:16,9 1977
2 míle Václav Filip 1960 09:41,0 1994
5000m Ivan Uvizl 1958 14:07,2 1978
10000m Václav Filip 1960 29:47,5 1989
20km Václav Filip 1960 1:03:20
Půlmaraton
25km Václav Filip 1960 1:19:30
Maraton Stanislav Lujka 1959 2:19:31 1992
50km Václav Filip 1960 2:53:55 1994
Hodinovka Václav Filip 1960 18 660 1993
1500mpř Oldřich Kroupa 1938 04:25,3 1956
2000mpř Vlastimil Sotorník 1965 06:14,0 1982
3000mpř Vladimír Hartinger 1954 8:49,97 1982
60mpř Martin Pokorný 1988 7,93 2018
110mpř Martin Pokorný 1988 14,18 2017
200mpř Samuel Lawson 2002 25,21 2017
300mpř Martin Linduška 1981 38,14 1998
400mpř Rudolf Sosík 1945 52,7 1969
Erik Jelínek 1998 53,16 2018
Chůze - 3km Vladislav Dostál 1957 12:42,2 1980
Chůze - 5km Vladislav Dostál 1957 21:27,6 1980
Chůze - 10km dráha Dalibor Černota 1963 45:40:00 1984
Chůze - 10km okruh Vladislav Dostál 1957 44:31:00 1984
Chůze - 20km Miroslav Svoboda 1961 1:31:07 1982
Chůze - 50km Miroslav Svoboda 1961 4:08:28 1982
Chůze - hodinovka Vladislav Dostál 1957 13 250 1985
Chůze - 100km okruh Vladislav Dostál 1957 9:43:46 1988
Chůze - 200km okruh Vladislav Dostál 1957 23:15:26 1990
Skok vysoký Dalibor Hon 1978 221 2001
Skok o tyči Jiří Novotný 2003 525 2024
Skok daleký Jan Broda 1940 745 1965
Trojskok Jan Broda 1940 15,55 1964
Vrh koulí - 7,26kg Martin Novák 1992 19,70 2015
Hod diskem - 2kg Martin Novák 1938 56,37 2013
Hod oštěpem - 800g Štepán Mikoška 1995 71,69 2018
Hod oštěpem - 800g Bohumil Kyselý 1942 76,44 1964
Hod kladivem – 7,26kg Miloslav Spurný 1969 64,48 1988
Sedmiboj h Jonáš Pospíšil 2001 5198 2024
Desetiboj Václav Krejčíř 1983 7110 2004
Sprinterský trojbojVojtěch Horák200327242022
Štafeta 4x100m Ptáčník - Pospíšil
Zatloukal - Ludka V. 42,2 1965
eletronicky Boklažuk - Uhlíř
Dvořák - Rada 42,42 1997
Štafeta 4x200m Balík - Zrun 01:28,7 1977
Rakowski - Němec
Štafeta 4x400m Jakob - Bachan 3:19.86 2023
Brychta - Pospíšil
Štafeta 4x1500m Zaoral - Tunys 16:04,2 1950
Dr.Slavíček - Brlica
Štafeta 3x1000m Smékal B. - Szwarc - Kraus 07:36,6 1965
Štafeta 4+3+2+100m Balík - Zrun 01:58,2 1977
Němec - Rakowski
Štafeta 8+4+2+100m Szwarc - Vitula 03:21,2 1965
Zatloukal - Ludka V.
Štafeta 10x100m Petula,Pecha,Krátký,Heneš,Slouka 01:51,9 1977
Žák,Balík,Zrun,Rakowski,Němec

ODDÍLOVÉ REKORDY - ŽENY

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Rok
50m Andrea Novotná 1974 6,66 1998
60m Eva Kubíčková 2003 7,30 2022
100m Eva Kubíčková 2003 11,51 2022
150m Andrea Novotná 1974 17,8 1997
Johanka Šafářová 2007 17,98 2024
200m Johanka Šafářová 2007 23,68 2024
300m Johanka Šafářová 2007 38,91 2024
400m Martina Pavlištíková 1969 55,82 1990
500m Jarmila Vinterová 1959 01:20,0 1975
600m Božena Hromadová 1963 01:40,0 1981
800m Petra Ivanová 1983 02:09,52 2007
1000m Petra Ivanová 1983 02:50,20 2005
1500m Petra Drajzajtlová 1973 04:24,20 2001
1 míle Petra Ivanová 1983 05:14,1 2010
2000m Petra Ivanová 1983 06:38,7 2000
3000m Petra Kamínková 1973 09:17,60 2007
5000m Petra Kamínková 1973 16:03,98 2003
10000m Petra Drajzajtlová 1973 33:38,68 2000
silnice 10km Petra Kamínková 1973 34:34:00 2003
Půlmaraton Petra Drajzajtlová 1973 1:12:49 2001
Maraton Petra Kamínková 1973 2:47:36 2007
50mpř Andrea Boklažuková 1974 7,10 1992
60mpř Andrea Novotná 1974 8,28 1998
100mpř Andrea Novotná 1974 13,30 1998
200mpř Eva Kubíčková 2003 29,42 2019
300mpř Aneta Seberová 2007 42,51 2023
400mpř Aneta Seberová 2007 60,45 2024
3000mpř Marie Dostálová 1976 12:05,70 2006
Chůze - 3km Alexandra Gromusová 1962 17:49,9 2000
Chůze - 5km Alexandra Gromusová 1962 29:33,53 1999
Chůze - 10km Alexandra Gromusová 1962 59:57:00 1999
Chůze - hodinovka Lenka Tománková 1973 7 696 1996
Skok vysoký Radmila Suchá 1959 180 1976
Nela Severová 1987 180 2006
Skok o tyči Nikola Pikartová 1989 400 2010
Skok daleký Lucie Kostnerová 1981 625 2005
Trojskok Marie Delingerová 1976 12,91 1997
Vrh koulí - 4kg Martina Mazurová 2005 15,99 2023
Hod diskem - 1kg Dagmar Flyntová 1972 53,06 1996
Hod oštěpem - 600g Natálie Durčáková 1997 53,76 2015
starý typ Jarmila Vinterová 1959 47,98 1976
Hod kladivem - 4kg Blanka Tomášková 2000 58,36 2023
Pětiboj h Barbora Zatloukalová 1997 4154 2022
Sedmiboj Barbora Zatloukalová 1997 5723 2021
Sprinterský trojbojJohanka Šafářová200727562023
Štafeta 4x100m Gieselová - Zatloukalová 46,31 2021
elektricky Sásová - Mičunková
Štafeta 4x400m Bačíková - Ivanová 04:02,66 2001
Jakubíková - Strnadová

ODDÍLOVÉ REKORDY - JUNIOŘI

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Rok
50m Roman Zrun 1960 5,7 1977
Pavel Rada 1978 6,05 1996
60m Roman Zrun 1960 6,8 1976
Benjamin Jakob 2004 6,85 2023
100m Pavel Rada 1978 10,58 1997
150m Vojtěch Horák 2003 16,31 2022
200m Roman Zrun 1960 21,56 1977
300m Ivo Dedek 1981 34,52 1999
400m Ivo Dedek 1981 48,49 1999
800m Michal Hroch 2003 1:53,03 2022
1000m Pavel Vaňha 1956 02:25,0 1974
1500m Michal Hroch 2003 3:48,22 2022
3000m Ivan Uvizl 1958 08:16,9 1977
5000m Ivan Uvizl 1958 14:32,0 1977
10000m Josef Vaculín 1962 33:06,0 1981
2000mpř Vlastimil Sotorník 1965 06:14,0 1982
3000mpř Václav Svak 1954 09:28,20 1973
60mpř Vojtěch Hejtmánek 2005 7,91 2024
110mpř Jindřich Večeřa 1987 14,50 2014
200mpř Samuel Lawson 2002 25,21 2017
300mpř Martin Linduška 1981 38,14 1998
400mpř Tomáš Křikal 1990 53,75 2008
Skok vysoký Adam Tomášek 2004 213 2023
Skok o tyči Roman Zrun 1960 506 1977
Skok daleký Vladimír Michalička 1982 723 2000
Trojskok Tomáš Janeček 1998 15,46 2017
Vrh koulí – 7,26kg Ladislav Prášil 1990 17,67 2009
Vrh koulí – 6kg Martin Novák 1992 19,96 2011
Hod diskem - 2kg Martin Novák 1992 52,16 2011
hod diskem - 1,75kg Martin Novák 1992 59,03 2011
Hod oštěpem - 800g Robert Srovnal 1975 68,76 1992
Hod kladivem – 7,26kg Miloslav Spurný 1969 62,76 1988
Hod kladivem – 6kg Tomáš Koudela 1995 58,75 2014
Sedmiboj H Filip Samuel 1998 5122 2017
Desetiboj Jonáš Pospíšil 2001 6673 2020
Sprinterský trojbojBenjamin Jakob200425122022
Štafeta 4x100m Boklažuk - Uhlíř
Dvořák - Rada 42,42 1997
Štafeta 4x200m Balík - Zrun
Rakowski - Němec 01:28,7 1977
Štafeta 4x400m Horák - Petratur
Béza - Mikšík 03:20,63 2003
Štafeta 4+3+2+100m Balík - Zrun
Němec - Rakowski 01:58,2 1977
Štafeta 10x100m Petula,Pecha,Krátký,Heneš,Slouka
Žák,Balík,Zrun,Rakowski,Němec 01:51,9 1977

ODDÍLOVÉ REKORDY - JUNIORKY

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Rok
50m Šárka Pundyová 1971 6,70 1990
60m Eva Kubíčková 2003 7,30 2022
100m Eva Kubíčková 2003 11,51 2022
150m Johanka Šafářová 2007 17,98 2024
200m Johanka Šafářová 2007 23,68 2024
300m Johanka Šafářová 2007 38,91 2024
400m Johanka Šafářová 2007 55,89 2023
500m Jarmila Vinterová 1959 01:20,0 1975
600m Eliška Nerudová 1997 01:36,34 2013
800m Eliška Nerudová 1997 02:12,10 2013
1000m Petra Ivanová 1983 02:56,44 1999
1500m Petra Ivanová 1983 04:37,37 2001
s muži Petra Ivanová 1983 04:35,1 1999
1 míle Monika Bačíková 1984 05:45,4 2001
2000m Petra Ivanová 1983 06:38,7 2000
3000m Hana Skácelová

2006

10:19,91 2024
5000m Hana Skácelová 2006 19:01,20 2023
10000mHana Skácelová200639:48,012024
50mpř Andrea Boklažuková 1974 7,10 1992
60mpř Andrea Boklažuková 1974 8,56 1992
100mpř Andrea Boklažuková 1974 13,83 1992
200mpř Eva Kubíčková 2003 29,42 2019
300mpř Aneta Seberová 2007 42,51 2023
400mpř Aneta Seberová 2007 60,45 2024
3000mpř Nicola Mikulková 2004 12:53,53 2023
Skok vysoký Radmila Suchá 1959 180 1976
Nela Severová 1987 180 2006
Skok o tyči Nikola Pikartová 1989 380 2008
Skok daleký Vanda Nováková 1958 609 1976
Trojskok Eva Vaidová 1985 12,73 2003
Vrh koulí - 4kg Martina Mazurová 2005 15,99 2023
Hod diskem - 1kg Martina Mazurová 2005 48,20 2024
Hod oštěpem - 600g Natálie Durčáková 1997 53,76 2015
starý typ Jarmila Vinterová 1959 47,98 1976
Hod kladivem - 4kg Monika Plachá 1990 49,62 2007
Pětiboj H Barbora Zatloukalová 1997 3921 2016
Sedmiboj Barbora Zatloukalová 1997 5429 2016
Sprinterský trojbojJohanka Šafářová200727562023
Štafeta 4x100m Kubíčková - Eichlerová 47,50 2019
Niebauerová - Mičunková
Štafeta 4x200m H Delprete - Seberová 01:40,75 2024
Zelová - Šafářová
Štafeta 4x400m Vaidová E. - Bačíková 04:03,91 2001
Hřivnová - Jakubíková

ODDÍLOVÉ REKORDY - DOROSTENCI

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Rok
50m Roman Zrun 1960 5,7 1977
60m Pavel Rada 1978 6,9 1993
Daniel Nevrla 2002 7,10 2019
100m Roman Zrun 1960 10,4 1977
Roman Zrun 1960 10,76 1977
150m Vojtěch Horák 2003 16,47 2020
200m Roman Zrun 1960 21,56 1977
300m Vojtěch Horák 2003 35,81 2019
400m Jakub Mikšík 1984 49,51 2001
800m Josef Popelka 1958 01:54,9 1975
1000m Pavel Vaňha 1956 02:28,4 1973
1500m Jan Nicholas Adensam 2002 03:58,48 2018
3000m Jaroslav Regent 1964 08:35,8 1981
5000m Ivan Uvizl 1958 15:33,4 1975
2000mpř Michal Hroch 2003 6:10,66 2020
60mpř Samuel Lawson 2002 8,06 2018
110mpř Albert Kotyza 2007 14,20 2023
200mpř Samuel Lawson 2002 25,21 2017
300mpř Martin Linduška 1981 38,14 1998
400mpř Tomáš Křikal 1990 53,62 2007
Skok vysoký Jonáš Pospíšil 2001 206 2018
Skok o tyči Roman Zrun 1960 506 1977
Skok daleký Zdeněk Béza 1986 705 2003
Trojskok Zdeněk Béza 1986 14,34 2003
Vrh koulí - 5kg Martin Pítr 1983 19,41 2000
Hod diskem - 1,5kg Petr Novotný 1989 56,56 2006
Hod oštěpem - 700g Vojtěch Herinek 2007 60,24 2023
Hod oštěpem - 600g Robert Srovnal 1975 77,76 1992
Hod kladivem - 5kg Jan Koudela 1989 56,97 2006
Desetiboj Jonáš Pospíšil 2001 6634 2018
ruční časy Roman Zrun 1960 6879 1977
Štafeta 4x100m Jakob - Sládek 42,72 2020
Šalman - Horák
Štafeta 4x200m Kocourek - Mautner 01:31,72 2018
Pospíšil - Lawson
Štafeta 4x400m Klementa - Kovář 03:25,69 2003
Horák - Béza

ODDÍLOVÉ REKORDY - DOROSTENKY

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Rok
60m Eva Kubíčková 2003 7,52 2020
100m Eva Kubíčková 2003 11,62 2020
150m Johanka Šafářová 2007 17,98 2024
200m Johanka Šafářová 2007 23,68 2024
300m Johanka Šafářová 2007 38,91 2024
400m Johanka Šafářová 2007 55,89 2023
600m Eliška Nerudová 1997 01:36,34 2013
800m Eliška Nerudová 1997 02:12,10 2013
1000m Petra Ivanová 1983 02:56,44 1999
1500m Veronika Lavrinčíková 2001 04:37,69 2017
1 míle Monika Bačíková 1984 05:45,4 2001
2000m Petra Ivanová 1983 06:38,7 2000
3000m Hana Skácelová 2006 10:33,29 2022
5000m Hana Skácelová 2006 19:01,20 2023
50mpř (8,20 mezery) Andrea Boklažuková 1974 7,31 1991
50mpř (8,50 mezery) Andrea Boklažuková 1974 7,36 1991
60mpř (8,50 mezery) Eva Kubíčková 2003 8,37 2020
100mpř (výška 76 cm) Eva Kubíčková 2003 13,40 2020
100mpř (výška 84 cm) Miroslava Hrabalová 1997 13,88 1996
200mpř Eva Kubíčková 2003 29,42 2019
300mpř Aneta Seberová 2007 42,51 2023
400mpř Aneta Seberová 2007 60,45 2024
1500mpř Markéta Novotná 1998 06:03,39 2014
2000m př. Karolína Demlová 2004 08:16,97 2023
Skok vysoký Radmila Suchá 1959 180 1976
Skok o tyči Hana Konečná 1989 355 2006
Skok daleký Vanda Nováková 1958 604 1975
Trojskok Eva Vaidová 1985 11,76 2001
Vrh koulí - 4kg Dagmar Pešáková 1972 15,25 1989
Vrh koulí - 3kg Martina Mazurová 2005 17,32 2022
Hod diskem - 1kg Martina Mazurová 2005 43,89 2022
Hod oštěpem - 500g Natálie Durčáková 1997 54,92 2013
Hod oštěpem - 600g Natálie Durčáková 1997 49,98 2014
starý typ Jarmila Vinterová 1959 47,98 1976
Hod kladivem – 4kg Monika Plachá 1990 49,62 2007
Hod kladivem - 3kg Monika Plachá 1990 55,38 2007
Pětiboj H Barbora Zatloukalová 1997 3715 2013
Sedmiboj Barbora Zatloukalová 1997 5294 2014
Sprinterský trojbojJohanka Šafářová200727562023
Štafeta 4x100m Kubíčková - Eichlerová 47,50 2019
Niebauerová - Mičunková
Štafeta 4x200m H Zlatníková - Zatloukalová 01:45,78 2013
Zbořilová - Nerudová
Štafeta 4x400m Vaidová E. - Bačíková 04:03,91 2001
Hřivnová - Jakubíková

ODDÍLOVÉ REKORDY - STARŠÍ ŽÁCI

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Rok
60m Pavel Rada 1978 6,9 1993
Adam Röder 1998 7,13 2013
100m Roman Zrun 1960 10,7 1975
Vojtěch Horák 2003 11,32 2018
150m Vojtěch Horák 2003 16,72 2018
200m Roman Zrun 1960 22,2 1975
Vojtěch Horák 2003 23,52 2018
300m Vojtěch Horák 2003 36,36 2018
400m Jan Šalman 2003 51,97 2018
600m Nicholas Jan Adensam 2002 01:26,46 2017
800m Nicholas Jan Adensam 2002 01:56,84 2017
1000m Nicholas Jan Adensam 2002 02:31,00 2017
1500m Nicholas Jan Adensam 2002 04:01,02 2017
2000m Nicholas Jan Adensam 2002 05:54,07 2017
3000m Nicholas Jan Adensam 2002 09:09,70 2017
1500mpř Michal Hroch 2003 04:41,74 2018
60mpř Samuel Lawson 2002 8,16 2017
100mpř Samuel Lawson 2002 13,53 2017
200mpř Samuel Lawson 2002 25,21 2017
400mpř Martin Linduška 1981 01:00,87 1996
Skok vysoký Jiří Podivínský 1980 191 1995
Skok o tyči Jiří Svoboda 1968 435 1983
Skok daleký Tomáš Kalas 1993 690 2008
Adam Röder 1998 690 2013
Trojskok Jiří Podivínský 1980 11,87 1995
Vrh koulí - 4kg Jakub Héža 2000 19,37 2015
Hod diskem - 1kg Jan Odstrčil 1995 56,52 2010
Hod oštěpem - 600g Robert Srovnal 1975 67,82 1990
Hod oštěpem - 600g Vojtěch Herinek 2007 59,12 2022
Hod kladivem - 5kg Miroslav Spurný 1969 37,10 1984
Hod kladivem - 4kg Jakub Héža 2000 46,35 2015
Hod kriketem Michal Protivánek 1977 74,08 1989
Sedmiboj H Samuel Lawson 2002 4443 2017
Devítiboj Samuel Lawson 2002 5266 2017
Sprinterský trojbojRadek Mazur201018122024
Štafeta 4x60m Kika - Sládek 26,95 2018
Šalman - Horák
Štafeta 4x150m Linduška - Juřica 01:14,27 1996
Kozelka - Dedek
Štafeta 4x200m Kika - Sládek 1:34.13 2018
Jakob - Horák
Štafeta 4x300m Šalman - Sládek 02:30,21 2018
Hroch - Horák
Štafeta 3x300m Arnošt - Stejskal - Klementa 01:55,00 2002

ODDÍLOVÉ REKORDY - STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Rok
60m Eva Kubíčková 2003 7,70 2018
100m Lucie Zlatníková 1997 12,34 2012
150m Eva Kubíčková 2003 18,54 2018
200m Johanka Šafářová 2007 25,03 2022
300m Johanka Šafářová 2007 39,57 2022
400m Eliška Nerudová 1997 58,54 2012
800m Eliška Nerudová 1997 2:13,24 2012
1000m Lenka Zabloudilová 1982 03:10,0 1997
1500m Tereza Přidalová 1997 4:43,90 2012
3000m Lucie Skácelová 2008 11:10,79 2022
50mpř Miroslava Hrabalová 1979 7,53 1994
60m př Barbora Zatloukalová 1997 8,97 2012
80mpř Miroslava Hrabalová 1979 11,0 1994
Miroslava Hrabalová 1979 11,56 1994
100mpř Andrea Boklažuková 1974 14,3 1989
Andrea Boklažuková 1974 14,63 1989
200mpř Michaela Gieselová 1999 29,65 2014
300mpř Michaela Gieselová 1999 45,05 2014
Skok vysoký Dagmar Krejčířová 1974 172 1989
Skok o tyči Hana Konečná 1989 330 2004
Skok daleký Miroslava Hrabalová 1979 594 1994
Vrh koulí - 4kg Monika Plachá 1990 12,41 2005
Vrh koulí - 3kg Martina Mazurová 2005 15,26 2020
Hod diskem - 1kg Dagmar Elsnerová 1969 35,98 1984
Hod diskem - 0,75kg Martina Mazurová 2005 45,12 2020
Hod oštěpem - 500g Natálie Durčáková 1997 51,63 2012
Hod oštěpem - 600g Natálie Durčáková 1997 49,13 2012
starý typ Eva Smékalová 1963 39,16 1978
Hod kladivem - 3kg Monika Plachá 1990 52,72 2005
Hod kriketem Natálie Durčáková 1997 68,17 2012
Sedmiboj Eva Vaidová 1985 4594 2000
Pětiboj(hala) Barbora Zatloukalová 1997 3418 2012
Sprinterský trojboj Johanka Šafářová 2007 2714 2022
Štafeta 4x60m Stejskalová - Stratilová, 29,78 2022
Šafářová - Šinclová
Štafeta 4x100m Vaidová M. - Vaidová E. 50,82 2000
Lacková - Hřivnová
Štafeta 4x200m Borůvková - Kaňkovská 1:44,68 2024
Nováková - Sovová
Štafeta 4x300m Petrová - Pazderová 2:53,92 2016
Mičunková - Suchánková
Štafeta 3x300m Vaidová E. - Vaidová M. 2:08,40 2000
Hřivnová
Štafeta 4-3-2-100m Řihošková - Valíčková 2:42,90 1996
Doubravová - Unzeitigová

ODDÍLOVÉ REKORDY - MLADŠÍ ŽÁCI

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Rok
60m Adam Röder 1998 7,59 2011
100m Josef Zdráhal 1954 12,6 1967
150m Adam Röder 1998 18,35 2011
200m Pavel Rada 1978 27,1 1991
300m Adam Röder 1998 38,68 2011
600m Bedřich Zahradník 2004 01:43,51 2016
800m Michal Gazdík 1984 02:17,99 1997
1000m Jonáš Pospíšil 2001 03:03,85 2014
1500m Martin Gogela 2001 05:01,50 2014
3000m Martin Gogela 2001 10:40,35 2014
60mpř Josef Zdráhal 1954 8,8 1967
Jan Šalman 2003 8,90 2016
80mpř Petr Fidler 1975 12,2 1988
Skok vysoký Tomáš Nevtípil 1990 165 2003
Benedikt František Lochman 2003 165 2016
Skok o tyči Petr Jílek 1974 250 1987
Skok daleký Benedikt František Lochman 2003 611 2016
Vrh koulí - 3kg Jakub Héža 2000 13,24 2013
Vrh koulí - 4kg Martin Dlabaja 1975 12,26 1988
Hod diskem - 1kg Martin Dlabaja 1975 40,52 1988
Hod oštěpem - 600g Jiří Janhuba 1954 38,68 1967
Hod oštěpem - 500g Matěj Kelnar 2004 29,99 2017
Hod kriketem Michal Protivánek 1977 74,08 1989
Pětiboj Kryštof Sládek 2003 2435 2016
Sprinterský trojboj Josef Zdráhal 1954 1222 1967
Štafeta 4x60m Zbraněk - Sládek 2003 29,87 2016
Šalman - Lochman
štafeta 3x300m Buček - Macho - Šrom 02:19,5 2006

ODDÍLOVÉ REKORDY - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Rok
50m Radka Lovečková 1972 6,9 1985
60m Michaela Kučerová 1992 7,97 2005
100m Barbora Begová 2000 13,97 2013
150m Michaela Kučerová 1992 19,52 2005
Gabriela Sovová 2010 19,52 2023
200m Barbora Begová 2000 29,41 2013
300m Gabriela Sovová 2010 42,31 2023
400m Daniela Rozholdová 1975 63,0 1988
600m Michaela Suchomelová 2001 01:47,71 2014
800m Klára Řečínská 1994 02:21,89 2007
1000m Klára Řečínská 1994 03:29,04 2006
1500m Lucie Skácelová 2008 5:18,75 2022
3000m Lucie Břenková 2009 11:52,93 2022
60mpř Miroslava Hrabalová 1979 9,0 1992
60mpř Viktorie Suchánková 2001 9,52 2014
80mpř Soňa Sigmundová 1978 14,0 1991
Skok vysoký Dagmar Krejčířová 1974 167 1987
Skok o tyči Hana Konečná 1989 240 2002
Skok daleký Barbora Zatloukalová 1997 522 2010
Vrh koulí - 2kg Martina Mazurová 2005 14,19 2018
Vrh koulí - 3kg Monika Plachá 1990 12,88 2003
Hod diskem - 0,75kg
Hod diskem - 1kg Petra Grmelová 1975 27,02 1988
Hod oštěpem - 400g Natálie Straková 2009 32,97 2022
Hod kladivem - 3kg Monika Plachá 1990 41,01 2003
Hod kriketem Barbora Zatloukalová 1997 55,60 2010
Pětiboj Barbora Zatloukalová 1997 3159 2010
Sprinterský trojboj Ema Kalmanová 2012 2257 2024
Štafeta 4x60m Hrudníková – Kaňkovská 31,47 2022
Borůvková – Sovová
Štafeta 3x300m Kolková - Řečínská - Roubalová 02:30,41 2006



aktualizováno 29.1.2024

Seznam dokumentů

Atletický klub Olomouc

Oddílové rekordy - všechny kategorie

Rekordy stadionu TJ Lokomotiva Olomouc

Medailisté na MČR v letech 2000-2022