Závody 2019

leden      
05.01. Ostrava Zahajovací závody výsledky
06.01. Otrokovice Novoroční hala žactvo, dorost, junioři výsledky
11.01. Olomouc Zahajovací závody mladšího žactva výsledky
12.01. Ostrava Krajský přebor dospělých výsledky
12.-13.01. Jablonec Přebor Libereckého kraje ve vícebojích výsledky
13.01. Ostrava Krajský přebor žactva výsledky
18.01. Olomouc Zahajovací závody staršího žactva výsledky
19.01. Olomouc Zahajovací závody dospělých výsledky
19.-20.01. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích výsledky
24.01. Ostrava Athletics Indoor Ostrava I výsledky
24.01. Hustopeče Hustopečské skákání žactvo výsledky
25.01. Olomouc Kontrolní závody staršího žactva výsledky
26.01. Olomouc Kontrolní závody dospělých výsledky
26.01. Hustopeče Hustopečské skákání výsledky
26.01. Vídeň Mítink Vídeň výsledky
27.01. Bratislava Mítink Bratislava výsledky
29.01. Třinec Beskydská laťka výsledky
30.01. Otrokovice Metal PS Mezinárodní atletický mítink výsledky
30.01. Olomouc Nejvýš – nejrychleji – školní závody výsledky
       
únor      
01.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale výsledky
02.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska M, Ž, J, D výsledky
05.02. Ostrava Athletics Indoor Ostrava II výsledky
08.-10.02. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích výsledky
09.02. Olomouc Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých výsledky
10.02. Praha Mistrovství ČR v chůzi
výsledky
12.02. Ostrava Mítink EA – Czech Indoor Gala výsledky
15.02. Olomouc Krajské přebory mladšího žactva výsledky
16.-17.02. Ostrava Mistrovství ČR mužů a žen
výsledky
21.02. Ostrava Youth Athletics Indoor Ostrava III výsledky
22.02. Olomouc Krajské přebory staršího žactva výsledky
23.-24.02. Praha Mistrovství ČR dorostu a juniorů
výsledky
       
březen      
01.-03.03. Glasgow Mistrovství Evropy výsledky
02.-03.03. Ostrava Mistrovství ČR žáků a žákyň
výsledky
09.03. Val. Mez. Valašská laťka  
09.03. Olomouc 13. ročník běhu Michalským výpadem  
       
duben      
13.04. Olomouc 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi  
13.04. Olomouc 11. ročník Běžeckého poháru mládeže   
19.04. Olomouc 19. ročník Hanáckého půlmaratonu  
30.04. Olomouc Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo  
       
květen      
01.05. Přerov Přerovský pětiboj a Memoriál Jar. Králíka  
01.05. Přerov Velká cena Přerova v běhu mužů na 1500m  
03.05. Olomouc OVOV – okresní kolo  
04.05. Ostrava 1. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT  
06.05. Olomouc 1. kolo dětské Zlaté ligy  
08.05. Olomouc Velká a malá cena Olomouce  
11.-12.05. Třinec Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích  
11.05. Vyškov Mistrovství Moravy a Slezska M,Ž,J,D  
13.05. Olomouc Závody atletické školky AK Olomouc  
14.05. Olomouc Okresní finále Poháru rozhlasu – starší žactvo  
14.05. Prostějov 1. kolo KP družstev mladšího žactva  
15.05. Šumperk 1. kolo KP družstev staršího žactva  
16.05. Olomouc Okresní finále Poháru rozhlasu – mladší žactvo  
16.05. Šumperk 1. kolo KP družstev přípravek (nar. 2008 – 2010)  
17.05. Olomouc Štafetový pohár ZŠ – krajské finále  
18.05. Plzeň 1. kolo Extraligy mužů a žen  
18.05. Třinec 1. kolo I. ligy mužů a žen sk. C  
18.05. Hranice 1. kolo II. ligy mužů a žen sk. D  
22.05. Olomouc 2. kolo dětské Zlaté ligy  
23.05. Šumperk Krajské finále Poháru rozhlasu  
25.05. Olomouc 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT  
26.05. Znojmo Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva  
28.05. Prostějov 2. kolo KP družstev přípravek (nar. 2008 – 2010)  
28.05. Turnov Memoriál Ludvíka Daňka  
28.05. Vlašim Štafetový pohár ZŠ – celostátní finále  
29.05. Olomouc 2. kolo KP družstev staršího žactva  
30.05. Šumperk 2. kolo KP družstev mladšího žactva  
31.5.-02.6. Zlín Mistrovství ČR ve vícebojích  
       
červen      
03.06. Praha Memoriál Josefa Odložila  
05.06. Olomouc Závody atletické školky AK Olomouc  
08.06. Opava 2. kolo I. ligy mužů a žen sk. C  
08.06. Olomouc 2. kolo II. ligy mužů a žen sk. D  
09.06.   Mezikrajové utkání mladšího žactva  
10.06. Olomouc Čokoládová tretra – krajské finále  
11.06. Plzeň Celostátní finále Poháru rozhlasu  
11.06. Praha Praga Academica  
12.06. Olomouc Finále dětské Zlaté ligy
 
15.-16.06. Praha Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let  
15.06. Svitavy Mistrovství ČR veteránů na dráze  
18.06. Hranice 3. kolo KP družstev mladšího žactva  
19.06. Přerov 3. kolo KP družstev staršího žactva  
19.06. Olomouc 3. kolo KP družstev přípravek (nar. 2008 – 2010)  
20.06. Ostrava Mítink IAAF Zlatá Tretra  
22.06. Uher. Hra. 3. kolo I. ligy mužů a žen sk. C  
22.06. Šumperk 3. kolo II. ligy mužů a žen sk. D  
24.-28.06. Jablonec Letní olympiáda dětí a mládeže  
28.-30.06. Olomouc Mistrovství ČR dorostu a juniorů  
       
červenec      
06.07. HUN MU CZE-HUN-POL-SLO-SVK juniorů a juniorek  
11.-14.07. Gävle Mistrovství Evropy do 22 let  
12.07. Olomouc Hudební pětka na dráze  
13.07. Slovensko MU CZE-HUN-SLO-SVK dorostenců a dorostenek  
17.07. Tábor Velká cena Tábora  
18.-21.07. Boras Mistrovství Evropy juniorů do 19 let  
20.-28.07. Baku Evropský festival olympijských nadějí  
20.07. Nové Město VC Nového Města nad Metují  
26.-27.07. Brno Mistrovství ČR mužů a žen  
       
srpen      
17.08. Zlín Zlín 2019  
21.08. Olomouc Přebory Olomouckého kraje  
24.08. Břeclav 4. kolo I. ligy mužů a žen sk. C  
24.08. Ostrava 4. kolo II. ligy mužů a žen sk. D  
25.08. Praha 2. kolo Extraligy mužů a žen  
28.08. Brno Memoriál Josefa Sečkáře  
       
září