Závody 2019

leden      
05.01. Ostrava Zahajovací závody výsledky
06.01. Otrokovice Novoroční hala žactvo, dorost, junioři výsledky
11.01. Olomouc Zahajovací závody mladšího žactva výsledky
12.01. Ostrava Krajský přebor dospělých výsledky
12.-13.01. Jablonec Přebor Libereckého kraje ve vícebojích výsledky
13.01. Ostrava Krajský přebor žactva výsledky
18.01. Olomouc Zahajovací závody staršího žactva výsledky
19.01. Olomouc Zahajovací závody dospělých výsledky
19.-20.01. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích výsledky
24.01. Ostrava Athletics Indoor Ostrava I výsledky
24.01. Hustopeče Hustopečské skákání žactvo výsledky
25.01. Olomouc Kontrolní závody staršího žactva výsledky
26.01. Olomouc Kontrolní závody dospělých výsledky
26.01. Hustopeče Hustopečské skákání výsledky
26.01. Vídeň Mítink Vídeň výsledky
27.01. Bratislava Mítink Bratislava výsledky
29.01. Třinec Beskydská laťka výsledky
30.01. Otrokovice Metal PS Mezinárodní atletický mítink výsledky
30.01. Olomouc Nejvýš – nejrychleji – školní závody výsledky
       
únor      
01.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale výsledky
02.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska M, Ž, J, D výsledky
05.02. Ostrava Athletics Indoor Ostrava II výsledky
08.-10.02. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích výsledky
09.02. Olomouc Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých výsledky
10.02. Praha Mistrovství ČR v chůzi
výsledky
12.02. Ostrava Mítink EA – Czech Indoor Gala výsledky
15.02. Olomouc Krajské přebory mladšího žactva výsledky
16.-17.02. Ostrava Mistrovství ČR mužů a žen
výsledky
21.02. Ostrava Youth Athletics Indoor Ostrava III výsledky
22.02. Olomouc Krajské přebory staršího žactva výsledky
23.-24.02. Praha Mistrovství ČR dorostu a juniorů
výsledky
       
březen      
01.-03.03. Glasgow Mistrovství Evropy výsledky
02.-03.03. Ostrava Mistrovství ČR žáků a žákyň
výsledky
09.03. Val. Mez. Valašská laťka výsledky
09.03. Olomouc 13. ročník běhu Michalským výpadem výsledky
       
duben      
13.04. Olomouc 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi výsledky
13.04. Olomouc 11. ročník Běžeckého poháru mládeže  výsledky
17.04. Olomouc Čokoládová tretra AK Olomouc – základní kolo výsledky
19.04. Olomouc 19. ročník Hanáckého půlmaratonu výsledky
29.04. Olomouc Atletický trojboj základních škol výsledky
30.04. Olomouc Štafetový pohár ZŠ – okresní kolo výsledky
       
květen      
01.05. Přerov Memoriál Jar. Králíka ve sprinterském trojboji výsledky
01.05. Přerov Přerovský pětiboj výsledky
01.05. Přerov Vložené závody Přerovského pětiboje výsledky
01.05. Přerov Velká cena Přerova v běhu mužů na 1500m výsledky
03.05. Olomouc OVOV – okresní kolo  
05.05. Ostrava 1. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT výsledky
06.05. Olomouc 1. kolo dětské Zlaté ligy výsledky
08.05. Olomouc Velká a malá cena Olomouce výsledky
11.-12.05. Třinec Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích výsledky
11.05. Vyškov Mistrovství Moravy a Slezska M,Ž,J,D výsledky
13.05. Olomouc Závody atletické školky AK Olomouc výsledky
14.05. Olomouc Okresní finále Poháru rozhlasu – starší žactvo výsledky
14.05. Prostějov 1. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
15.05. Šumperk 1. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
16.05. Olomouc Okresní finále Poháru rozhlasu – mladší žactvo výsledky
16.05. Šumperk 1. kolo KP družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) výsledky
17.05. Olomouc Štafetový pohár ZŠ – krajské finále  
18.05. Plzeň 1. kolo Extraligy mužů a žen výsledky
18.05. Třinec 1. kolo I. ligy mužů a žen sk. C výsledky
18.05. Hranice 1. kolo II. ligy mužů a žen sk. D výsledky
22.05. Olomouc 2. kolo dětské Zlaté ligy zrušeno
23.05. Šumperk Krajské finále Poháru rozhlasu výsledky
25.05. Olomouc 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT výsledky
26.05. Znojmo Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva výsledky
28.05. Turnov Memoriál Ludvíka Daňka výsledky
28.05. Vlašim Štafetový pohár ZŠ – celostátní finále výsledky
29.05. Olomouc 2. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
30.05. Šumperk 2. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
31.5.-02.6. Zlín Mistrovství ČR ve vícebojích výsledky
       
červen      
01.06. Uher. Hra. Memoriál Květoslava Tichavského výsledky
01.06. Brno Olympic Hopes  výsledky
03.06. Praha Memoriál Josefa Odložila výsledky
04.06. Prostějov 2. kolo KP družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) výsledky
05.06. Olomouc Závody atletické školky AK Olomouc výsledky
07.06. Olomouc Čokoládová tretra – krajské finále výsledky
08.06. Opava 2. kolo I. ligy mužů a žen sk. C výsledky
08.06. Olomouc 2. kolo II. ligy mužů a žen sk. D výsledky
10.06. Olomouc Čokoládová tretra – krajské finále výsledky
11.06. Olomouc Atletický trojboj ZŠ – krajské kolo výsledky
11.06. Plzeň Celostátní finále Poháru rozhlasu výsledky
11.06. Praha Praga Academica výsledky
12.06. Olomouc Finále dětské Zlaté ligy
výsledky
15.-16.06. Praha Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let výsledky
15.06. Svitavy Mistrovství ČR veteránů na dráze  
17.06. Olomouc 3. kolo KP družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) výsledky
18.06. Hranice 3. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
19.06. Přerov 3. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
20.06. Ostrava Mítink IAAF Zlatá Tretra výsledky
22.06. Uher. Hra. 3. kolo I. ligy mužů a žen sk. C výsledky
22.06. Šumperk 3. kolo II. ligy mužů a žen sk. D výsledky
24.-28.06. Jablonec Letní olympiáda dětí a mládeže výsledky
28.-30.06. Olomouc Mistrovství ČR dorostu a juniorů výsledky
       
červenec      
06.07. HUN MU CZE-HUN-POL-SLO-SVK juniorů a juniorek  
11.-14.07. Gävle Mistrovství Evropy do 22 let  
12.07. Olomouc Hudební pětka na dráze  
13.07. Slovensko MU CZE-HUN-SLO-SVK dorostenců a dorostenek  
17.07. Tábor Velká cena Tábora  
18.-21.07. Boras Mistrovství Evropy juniorů do 19 let  
20.-28.07. Baku Evropský festival olympijských nadějí  
20.07. Nové Město VC Nového Města nad Metují  
26.-27.07. Brno Mistrovství ČR mužů a žen  
       
srpen      
17.08. Zlín Zlín 2019  
21.08. Olomouc Přebory Olomouckého kraje  
24.08. Břeclav 4. kolo I. ligy mužů a žen sk. C  
24.08. Ostrava 4. kolo II. ligy mužů a žen sk. D  
24.08. Praha 2. kolo Extraligy mužů a žen  
28.08. Brno Memoriál Josefa Sečkáře  
       
září