Závody 2020

leden      
04.01. Ostrava Zahajovací závody výsledky
10.01. Olomouc Zahajovací závody mladšího žactva výsledky
11.01. Ostrava Otevřený KP MSK dospělých výsledky
17.01. Olomouc Zahajovací závody staršího žactva výsledky
18.01. Olomouc Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých výsledky
18.-19.01. Ostrava Mistrovství MaS ve víceboji výsledky
21.01. Ostrava Athletics Indoor Ostrava I výsledky
22.01. Olomouc Kontrolní závody mladšího žactva výsledky
25.01. Olomouc Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých výsledky
26.01. Ostrava Přebor Olomouckého kraje staršího a mladšího žactva výsledky
25.-26.01. Opava 48. ročník Slezské laťky výsledky
29.01. Olomouc Nejvýš – Nejrychleji výsledky
31.01. Ostrava Mistrovství MaS mladšího žactva výsledky
       
únor      
01.02. Ostrava Mistrovství MaS staršího žactva výsledky
02.02. Ostrava Mistrovství MaS dorostu, juniorů a dospělých výsledky
02.02. Třinec Beskydská laťka výsledky
05.02. Ostrava Mítink EA-Czech Indoor Gala výsledky
06.02. Otrokovice 21.ročník-Mezinárodní otrokovický halový mítink výsledky
07.02. Ostrava Athletics Indoor Ostrava II výsledky
07.-09.02. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích výsledky
08.02. Hustopeče Hustopečské skákání výsledky
09.02. Praha Mistrovství ČR v chůzi výsledky
14.02. Olomouc Kontrolní závody staršího žactva výsledky
15.-16.02. Ostrava Mistrovství ČR juniorů a dorostu výsledky
20.02. Ostrava Youth Athletics Indoor Ostrava III výsledky
22.-23.02. Ostrava Mistrovství ČR mužů a žen výsledky
29.2.-01.3. Praha Mistrovství ČR žáků a žákyň výsledky
       
březen      
04.03. Olomouc Halové přebory přípravek AK Olomouc výsledky
07.03. Olomouc Běh Michalským výpadem výsledky
07.03. Olomouc Oddílové přebory SK Přerov ve víceboji výsledky
       
duben      
15.04. Olomouc Přebor AK Olomouc ve víceboji mladšího žactva zrušeno
18.04. Olomouc Olomoucká dvacítka v chůzi 01.08.20
18.04. Olomouc Běžecký pohár mládeže Olomouckého kraje 01.08.20
22.04. Olomouc Čokoládová tretra – krajské finále 24.08.20
24.04. Olomouc OVOV zrušeno
25.04. Olomouc Hanácký půlmaraton zrušeno
29.04. Olomouc Přebor UP zrušeno
       
květen      
20.05. Olomouc Oddílové přebory AK Olomouc výsledky
27.05. Olomouc Sprinterský trojboj žactva AK Olomouc výsledky
       
červen      
01.06. Olomouc Spolu na startu výsledky
02.06. Prostějov 1. kolo družstev přípravek výsledky
03.06. Olomouc 1. kolo družstev staršího žactva výsledky
04.06. Šumperk 1. kolo družstev mladšího žactva výsledky
08.06. Praha Memoriál Josefa Odložila výsledky
11.06. Olomouc 1. kontrolní závody AK Olomouc výsledky
15.06. Olomouc Závod atletické školky výsledky
16.06. Šumperk 2. kolo družstev staršího žactva výsledky
17.06. Olomouc 2. kolo družstev přípravek výsledky
18.06. Prostějov 2. kolo družstev mladšího žactva výsledky
18.06. Olomouc 2. kontrolní závody AK Olomouc výsledky
20.06. Milovice 10 km chůze pro 1. kolo I. ligy mužů a žen výsledky
22.06. Olomouc 1. kolo Dětské Zlaté ligy 2020 výsledky
25.06. Zábřeh nM 3. kolo družstev přípravek výsledky
27.06. Olomouc Velká Cena Olomouce výsledky
27.06. Slavkov u Brna Mistrovství ČR mužů, žen a juniorů v běhu na 10000 m výsledky
27.-28.06. Třinec Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích výsledky
29.06. Olomouc 3. kolo družstev staršího žactva + KP výsledky
30.06. Šumperk 3. kolo družstev mladšího žactva výsledky
       
Červenec    
03.07. Olomouc 2. kolo Dětské Zlaté ligy 2020 výsledky
04.07. Praha 1. kolo Extraligy mužů a žen výsledky
04.07. Olomouc 1. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
04.07. Vyškov 1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E výsledky
05.07. Šumperk 1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D výsledky
11.07. Vyškov 1. kolo družstev mládeže D+J – GIGANT výsledky
11.07. Nové Město nad Metují 10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a žen výsledky
14.07. Tábor Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána výsledky
18.07. Kladno 2. kolo Extraligy mužů a žen výsledky
18.07. Uherské Hr. 2. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
19.07. Břeclav 2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E výsledky
24.-26.07. Praha – Eden Mistrovství ČR ve vícebojích výsledky
       
srpen      
01.08. Olomouc 54. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi výsledky
01.08. Olomouc Běžecký pohár mládeže Olomouckého kraje výsledky
01.08. Bělá pod Pra. Mistrovství ČR v běhu do vrchu výsledky
02.08. Olomouc Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů a dorostu
výsledky
08.-09.08. Plzeň Mistrovství ČR mužů a žen výsledky
15.08. Zlín Mítink Zlín 2020 výsledky
20.-22.08. Olomouc CZECH OPEN 2020 výsledky
22.08. Ostrava Mistrovství ČR družstev mužů a žen výsledky
22.08. Břeclav 3. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
23.08. Třinec 3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D výsledky
23.08. Znojmo 3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E výsledky
24.08. Olomouc Čokoládová tretra Olomouc výsledky
29.08. Třinec 2. kolo družstev mládeže D+J – GIGANT výsledky
30.08. Uherské Hr. Mistrovství MaS staršího žactva
výsledky
       
září      
05.-06.09. Ostrava Mistrovství ČR dorostu a juniorů – GIGANT výsledky
08.09. Ostrava Zlatá tretra Ostrava – Zlatý mítink WACT výsledky
13.09. Olomouc Semifinále Moravy družstev staršího žactva výsledky 
16.09. Kladno Kladno hází a Kladenské memoriály výsledky 
19.-20.09. Jablonec nN Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let výsledky
19.-20.09. Třinec Mistrovství ČR žáků a žákyň
výsledky
22.09. Prostějov Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva výsledky
26.09. Olomouc 34. ročník Běhu kolem Moravy výsledky
26.09. Břeclav 3. kolo družstev mládeže D+J – GIGANT výsledky
27.09. Břeclav Mistrovství MaS družstev staršího žactva výsledky
27.09. Běchovice Mistrovství ČR v silničním běhu výsledky
28.09. Olomouc Mistrovství MaS jednotlivců mladšího žactva výsledky
       
říjen      
03.10. Opava Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek výsledky
03.10. Jablonec nN Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek
výsledky
04.10. Kolín Mistrovství ČR družstev staršího žactva
výsledky
04.10. Blansko Mistrovství MaS družstev mladšího žactva
výsledky
10.10. Poděbrady Poděbrady Walking 2020  
       
Prosinec      
09.12. Olomouc Vánoční hala přípravek Zrušeno
12.12. Olomouc Mikulášský běh  
18.12. Olomouc Vánoční přátelské utkání žactva Zrušeno
19.12. Olomouc Vánoční vrhačská hala