Závody 2021

leden      
09.01. Ostrava Otevřený KP MSK dospělých ZRUŠENO
09.01. Olomouc Zahajovací závody mladšího žactva ZRUŠENO
10.01. Ostrava Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva ZRUŠENO
15.01. Olomouc Zahajovací závody staršího žactva ZRUŠENO
16.01. Olomouc Zahajovací závody – dor, jun, dospělí ZRUŠENO
16.-17.01. Ostrava MMaS ve vícebojích a chůzi ZRUŠENO
19.01. Ostrava Athletics Indoor Ostrava I ZRUŠENO
20.01. Olomouc Kontrolní závody mladšího žactva ZRUŠENO
23.01. Ostrava Krajský přebor žactva Olomoucký a Zlínský kraj ZRUŠENO
24.01. Olomouc KP OLK dorostu, juniorů a dospělých ZRUŠENO
23.-24.01. Opava 49.ročník Slezské laťky ZRUŠENO
26.01. Ostrava Athletics Indoor Ostrava II ZRUŠENO
29.01. Ostrava Mistrovství MaS mladšího žactva ZRUŠENO
30.01. Ostrava Mistrovství MaS staršího žactva ZRUŠENO
30.01. Praha 2. kolo Halové atletické ligy mužů a žen výsledky
31.01. Ostrava Mistrovství MaS dorostu, juniorů a dospělých ZRUŠENO
       
únor      
03.02. Ostrava Mítink Czech Indoor Gala výsledky
05.02. Nehvizdy Hvězdy v Nehvizdech výsledky
06.02. Hustopeče Hustopečské skákání ZRUŠENO
09.02. Praha 3. kolo Halové atletické ligy mužů a žen výsledky
09.02. Třinec Beskydská laťka ZRUŠENO
10.02. Praha Pražská tyčka ZRUŠENO
12.02. Olomouc Kontrolní závody staršího žactva ZRUŠENO
13.02. Brno Brněnská laťka ZRUŠENO
13.-14.02. Praha Mistrovství ČR ve víceboji mužů a žen
výsledky
16.02. Otrokovice 22.ročník-Mezinárodní otrokovický halový mítink výsledky
18.02. Ostrava Youth Athletics Indoor Ostrava III ZRUŠENO
20.-21.02. Ostrava Mistrovství ČR mužů a žen výsledky
26.02. Praha 4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen  
27.-28.02. Praha Mistrovství ČR žáků a žákyň ZRUŠENO
       
březen      
04.-07.03. Toruň Mistrovství Evropy výsledky
06.-07.03. Ostrava Mistrovství ČR juniorů a dorostu v hale výsledky
06.-14.03. Olomouc 15. ročník Běhu kolem Moravy výsledky
13.03. Ostrava Mistrovství ČR veteránů ZRUŠENO
13.03. Frýdek-Míst. Mistrovství MaS v přespolním běhu ???
19.-21.03. Nanjing Mistrovství světa  
20.03. Val. Meziříčí Valašská laťka ZRUŠENO
       
duben      
10.04. Olomouc 55. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi výsledky
10.04. Olomouc Mistrovství ČR mužů a žen v chůzi na 20 km výsledky
10.04. Ostřešany Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen výsledky
11.04. Tábor Mistrovství ČR v přespolním běhu mládeže výsledky
24.04. Skalica Mistrovství ČR v běhu na 10 000 m mužů, žen, juniorů a juniorek  
       
květen      
02.05. Ostrava LIMEETING OSTRAVA 2021 výsledky
16.05. Poděbrady Mistrovství Evropy v chůzi družstev výsledky
19.05. Ostrava Zlatá tretra Ostrava výsledky
23.05. Ostrava Mítink ČAS výsledky
26.05. Olomouc Kontrolní závody Atletického klubu Olomouc výsledky
30.05. Olomouc Oddílové přebory Atletického klubu Olomouc výsledky
       
červen      
01.06. Šumperk 1. kolo KP družstev přípravek výsledky
02.06. Olomouc 1. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
03.06. Hranice 1. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
05.-06.06. Třebíč Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek výsledky
05.06. Olomouc 1. kolo MaS družstev juniorů výsledky
06.06. Zlín 1. kolo MaS družstev dorostu výsledky
12.06. Olomouc 1. kolo I. NL mužů a žen – skupina C výsledky
12.06. Ostrava 1. kolo II. NL mužů a žen – skupina D výsledky
13.06. Znojmo 1. kolo II. NL mužů a žen – skupina E výsledky
15.06. Šumperk 2. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
16.06. Olomouc 2. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
17.06. Prostějov 2. kolo KP družstev přípravek výsledky
18.06. Olomouc Závody atletických školiček výsledky
19.-20.06. Kladno Mistrovství ČR dorostu a juniorů výsledky
20.06. Olomouc Český pohár vozíčkářů  
21.06. Olomouc 1. kolo Dětské Zlaté ligy – mladší žactvo výsledky
21.06. Olomouc 1. kolo Dětské Zlaté ligy – přípravky výsledky
23.06. Olomouc 3. kolo KP družstev přípravek výsledky
24.06. Šumperk 3. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
26.-27.06. Zlín Mistrovství ČR mužů a žen
výsledky
29.06. Prostějov 3. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
       
červenec      
01.07. Ostrava Mistrovství MaS staršího žactva výsledky
03.07. Uh. Hradiště 2. kolo I. NL mužů a žen – skupina C výsledky
09.-10.07. Olomouc Czech Open 2021 výsledky
16.07. Olomouc Hudební pětka na dráze  
       
Srpen      
21.08. Břeclav 3. kolo I. NL mužů a žen – skupina C  
28.-29.08. Plzeň Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let  
       
Září      
02.09. Olomouc Semifinále MaS družstev staršího žactva  
04.09.   Baráž o Extraligu mužů a žen  
05.-06.09. Brno European Kids Athletics Games 2021  
05.09. Břeclav Mistrovství ČR družstev mužů a žen  
07.09. Olomouc České Akademické hry  
11.09. Břeclav 2. kolo družstev mládeže D+J – GIGANT  
12.09. Ostrava Mistrovství MaS družstev staršího žactva  
15.09. Šternberk Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva  
16.09. Přerov Přebor Olomouckého kraje dorostu, juniorů, M a Ž  
18.09. Olomouc Mistrovství MaS jednotlivců mladšího žactva  
18.-19.09. Ml. Boleslav Mistrovství ČR starších žáků a žákyň  
25.09. Praha Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek  
26.09. Kolín Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek
 
26.09. Brno Semifinále MaS družstev mladšího žactva  
       
Říjen      
02.10. Ostrava Mistrovství ČR družstev staršího žactva  
03.10. Šumperk Mistrovství MaS družstev mladšího žactva