Závody 2022

Leden      
08.01. Ostrava Zahajovací závody D+J+M+Ž výsledky
08.01. Olomouc Olomouc open výsledky
14.01. Ostrava Přebor MSK mladšího žactva výsledky
14.01. Olomouc Zahajovací závody mladšího žactva výsledky
15.01. Ostrava Přebor MSK staršího žactva výsledky
16.01. Ostrava Přebor MSK dorostu, juniorů a dospělých výsledky
19.01. Ostrava Utkání sportovních gymnázií výsledky
21.01. Ostrava Silesian athletics meeting výsledky
21.01. Olomouc Zahajovací závody staršího žactva výsledky
22.01. Olomouc Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých výsledky
22.01. Jablonec Jablonecká hala 2022 výsledky
22.-23.01. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích a chůzi výsledky
25.01. Ostrava Ostrava Indoor I. výsledky
28.01. Ostrava Mistrovství Slezského vojvodství (Polsko) výsledky
29.01. Ostrava Krajský přebor žactva Olomouckého a Zlínského kraje výsledky
30.01. Ostrava Přebory Pardubického kraje výsledky
30.01. Olomouc Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých výsledky
       
Únor      
03.02. Ostrava Stříbrný mítink WIT – Czech Indoor Gala výsledky
03.02. Hustopeče Hustopečské skákání žactvo výsledky
04.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků výsledky
05.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků výsledky
05.02. Hustopeče Hustopečské skákání výsledky
06.02. Ostrava Mistrovství Moravy a Slezska dorostu,juniorů a dospělých výsledky
11.-13.02. Praha Mistrovství ČR v halových vícebojích výsledky
11.-13.02. Praha Mistrovství ČR juniorů, dorostu a žactva v chůzi v hale výsledky
12.02. Ostrava Kids Athletics Poruba  
15.02. Ostrava Youth Ostrava Indoor výsledky
18.02. Olomouc Kontrolní závody staršího žactva výsledky
19.-20.02. Ostrava Mistrovství ČR dorostu a juniorů v hale výsledky
24.02. Ostrava Ostrava Indoor II. výsledky
26.-27.02. Praha Mistrovství ČR žactva v hale výsledky
26.02. Olomouc 16. ročník Běhu Michalským výpadem výsledky
       
Březen      
05.-06.03. Ostrava Mistrovství ČR mužů a žen v hale výsledky
12.03. Ostrava Mistrovství ČR veteránů v hale výsledky
12.03. Frýdek-M. Mistrovství MaS v přespolním běhu – Běh okolo Olešné výsledky
17.03. Otrokovice 22. ročník Otrokovický halový mítink výsledky
18.-20.03. Bělehrad Halové mistrovství světa výsledky
20.03. Ostrava Halový mítink vozíčkářů výsledky
26.03. Slavkov u B. Mistrovství ČR v přespolním běhu mládeže výsledky
       
Duben      
09.04. Pardubice Mistrovstí ČR v půlmaratonu výsledky
15.04. Olomouc Olomoucká dvacítka (Bronzový mítink WA v chůzi) výsledky
15.04. Olomouc Běžecký pohár mládeže Olomouckého kraje výsledky
20.04. Olomouc Štafetový pohár – okresní finále výsledky
23.04. Olomouc 20. ročník Hanáckého půlmaratonu výsledky
23.04. Otrokovice Mistrovství ČR v běhu na 10000 m výsledky
25.04. Olomouc Čokoládová tretra Olomouc výsledky
26.04. Přerov Okresní přebory výsledky
27.04. Olomouc Přebor UP – zahajovací závody výsledky
       
Květen      
01.05. Přerov Přerovský pětiboj výsledky
02.05. Olomouc 1. kolo Dětské Zlaté ligy 2022 – 2009-2010 výsledky
02.05. Olomouc 1. kolo Dětské Zlaté ligy 2022 – 2011-2015 výsledky
04.05. Olomouc Pohár rozhlasu staršího žactva – okresní finále výsledky
05.05. Olomouc Běh pro Světlušku  
06.05. Olomouc Atletický trojboj ZŠ – okresní finále výsledky
07.05. Vyškov 1. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT výsledky
08.05. Olomouc Velká cena Olomouc – Malá cena Olomouce výsledky
09.05. Olomouc Závody atletické školky AK Olomouc výsledky
11.05. Olomouc Pohár rozhlasu mladšího žactva – okresní finále výsledky
12.05. Šumperk Štafetový pohár – krajské finále výsledky
14.05. Opava 1. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C výsledky
14.05. Šumperk 1. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D výsledky
14.05. Olomouc Pohár ČATHS handicapovaných – 1.kolo  
15.05. Ostrava 1. kolo Extraligy mužů a žen výsledky
17.05. Přerov 1. kolo KP družstev mladšího žactva výsledky
18.05. Šumperk 1. kolo KP družstev staršího žactva výsledky
19.05. Prostějov 1. kolo KP družstev přípravek výsledky
21.05. Znojmo Mistrovství MaS dorostenců a dorostenek výsledky
21.-22.05. Přerov Mistrovství MaS ve vícebojích
výsledky
22.05. Ostrava Mistrovství MaS juniorů a dospělých
výsledky
24.05. Přerov Kvalifikace žactva na ODM 2022  
24.05. Turnov Memoriál Ludvíka Daňka  
25.05. Olomouc Pohár rozhlasu ml. a st. žactva – krajské finále  
26.05. Holešov Rapublikové finále Štafetového poháru  
28.05. Olomouc 2. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C  
28.05. Frýdek-M 2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D  
29.05. Otrokovice 2. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E  
30.05. Olomouc 2. kolo KP družstev staršího žactva  
31.05. Ostrava Zlatá tretra Ostrava  
       
Červen      
01.06. Šumperk 2. kolo KP družstev mladšího žactva  
02.06. Šternberk 2. kolo KP družstev přípravek  
03.-05.06. Praha Mistrovství ČR ve vícebojích  
04.06. Ostrava Mistrovství MaS staršího žactva  
04.-05.06. Rumburk Mistrovství ČR veteránů na dráze
 
05.06. Třinec 2. kolo družstev dorostu a juniorů – GIGANT  
06.06. Praha Memoriál Josefa Odložila  
06.06. Olomouc 2. kolo Dětské Zlaté ligy 2022  
08.06. Trutnov Republikové finále Poháru rozhlasu  
09.06. Olomouc Závody atletické školky AK Olomouc  
11.06. Uher. Hr. 3. kolo I. ligy mužů a žen – skupina C  
12.06. Plzeň 2. kolo Extraligy mužů a žen  
12.06. Třinec 3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina D  
12.06. Znojmo 3. kolo II. ligy mužů a žen – skupina E  
14.06. Kladno Kladno hází a Kladenské memoriály  
14.06. Zábřeh 3. kolo KP družstev přípravek  
15.06. Olomouc 3. kolo KP družstev mladšího žactva  
16.06. Hranice 3. kolo KP družstev staršího žactva  
18.-19.06. Ostrava Mistrovství ČR dorostu a juniorů  
20.06. Olomouc Finále Dětské Zlaté ligy 2022  
29.06. HUN Mezistátní utkání dorostenců a dorostenek  
24.-25.06. Hodonín Mistrovství ČR mužů a žen
 
28.-30.06. Olomouc Letní olympiáda dětí a mládeže  
       
Červenec      
08.-09.07. Olomouc Czech Open 2022 – handicapovaní  
24.-30.07. B. Bystrica EYOF