Skupiny

Rozdělení skupin 2018-2019

Jmenný seznam jednotlivých skupin ke stažení zde

Děti – 4-11 let

Atletická školka – 4 – 5 let
– hry a všeobecná pohybová příprava
– vytvoření pozitivního přístupu k pohybové aktivitě
– rozvoj pohybových schopností a motorických dovedností
– POZOR! – do skupiny budou přijaty jen děti ve věku 4-5let, počet dětí ve skupině bude maximálně 20!

0A skupina děti ročníků 2013-2014 trenérka Monika Kvapilová,
trenérka Gabriela Petruňová
Pondělí stadion TJ Lokomotiva 16:00 – 17:00
V zimě sál TJ Lokomotiva 16:00 – 17:00
0B skupina děti ročníků 2013-2014 trenérka  Zuzana Prachařová
trenérka  Žaneta Valentová
Úterý stadion TJ Lokomotiva 16:00 – 17:00
V zimě sál TJ Lokomotiva 16:00 – 17:00
0C skupina děti ročníků 2013-2014 trenérka Saša Solomonová
trenér     Martin Belfín
Středa stadion TJ Lokomotiva 16:00 – 17:00
V zimě sál TJ Lokomotiva 16:00 – 17:00
0D skupina děti ročníků 2013-2014 trenérka Saša Solomonová
trenérka Žaneta Valentová
Čtvrtek stadion TJ Lokomotiva 16:00 – 17:00
V zimě sál TJ Lokomotiva 16:00 – 17:00
0E skupina děti ročníků 2013-2014 trenérka Petra Jakubíková
trenér     Tomáš Arbeit
Pátek stadion TJ Lokomotiva 16:00 – 17:00
V zimě sál TJ Lokomotiva 16:00 – 17:00

Malá přípravka – 6 – 8 let
– hry a všeobecná sportovní příprava
– vytvoření pozitivního přístupu k pohybové aktivitě
– rozvoj pohybových schopností a motorických dovedností
– atletika, gymnastika, modifikované míčové hry…všechno formou, respektující věk dítěte
– cílem této části přípravky by měl být zdravý fyzický, psychický, sociální růst dítěte a uvědomění si… „k čemu mám ruce, nohy,… jak se dají používat…mám tu kamarády…a je mi tu dobře :)“

1.skupina děti ročníků 2010-2012 trenérka Daniela Čechová, Tereza Namyslová
 SKUPINA PLNĚ OBSAZENA
Pondělí hřiště ZŠ Heyrovského 17.00 – 18.30
Středa hřiště ZŠ Heyrovského 17.00 – 18.30
V zimě od 15.10.2018 tělocvična ZŠ Heyrovského ve stejné časy
2.skupina děti ročníků 2010-2012 trenér Michal Stanovský
 SKUPINA PLNĚ OBSAZENA trenérka Michaela Kocková
Úterý hřiště ZŠ Heyrovského 17.00 – 18.30
Čtvrtek hřiště ZŠ Heyrovského 17.00 – 18.30
V zimě do 15.10.2018 tělocvična ZŠ Heyrovského ve stejné časy
3.skupina děti ročníků 2010-2012 trenér Ondřej Chmelík
 SKUPINA PLNĚ OBSAZENA trenérka Veronika Lukáčová
Pondělí hřiště ZŠ Heyrovského 17.00 – 18.30
Středa hřiště ZŠ Heyrovského 17.00 – 18.30
V zimě od 15.10.2018
Pondělí tělocvična ZŠ Zeyerova 16:30 – 18:00
Sředa tělocvična ZŠ Zeyerova 16:30 – 18:00

Velká přípravka – 9 – 11 let
– hry a všeobecná sportovní příprava
– vytvoření pozitivního přístupu k pohybové aktivitě
– rozvoj složitějších pohybových schopností a motorických dovedností a jejich vzájemná kombinace
– základy atletických disciplin, gymnastika, základy míčových her včetně pravidel (košíková, přehazovaná, florbal, odbíjená, házená, kopaná, ringo,…)
– na konci tohoto období by mělo dítě zvládat základní pohybové dovedností na úrovni přesahující běžný průměr jejich vrstevníků, nebo by mělo dojít k individuálnímu zlepšení
– minimalizace civilizačních onemocnění, prevence obezity a prevence drogové problematiky

4.skupina děti ročníků 2008-2009 trenér Tomáš Dočkal
trenérka Kateřina Novotná
Pondělí stadion TJ Lokomotiva 15.30 – 17.00
Středa hřiště ZŠ Heyrovského 15.30 – 17.00
V zimě
Pondělí tělocvična TJ Sokol 15:00 – 16:30
Středa tělocvična ZŠ Gorkého – Chválkovice 15:30 – 17:00
5.skupina děti ročníků 2008-2009 trenér Vojta Minář, Martin Belfín
trenérka Tereza Namyslová
Úterý hřiště ZŠ Heyrovského 15.30 – 17.00
Čtvrtek hřiště ZŠ Heyrovského 16.00 – 17.30
V zimě do 15.10.2018
Úterý tělocvična ZŠ Heyrovského 15:30 – 17:00
Čtvrtek tělocvična ZŠ Heyrovského 16:00 – 17:30

Výběrové skupiny – 6-8 a 9-11 let
Do těchto skupin budou zařazovány děti, které mají předpoklady pro případné další pokračování v atletice. Z těch starších budou potom děti zařazovány přímo do některé z tréninkových skupin mladšího žactva.
Vytvořením těchto výběrových skupin nám jde o to, aby se děti s většími předpoklady pro atletiku mohly kvalitativně vyvíjet, na tréninku se nenudily a byli motivovány pro případný další tréninkový posun ve starších kategoriích. Forma tréninku zůstane v zásadě zachována, nechceme žádnou předčasnou specializaci. Půjde hlavně o zintezivnění tréninku a ve větším počtu zařazování atletických prvků a soutěživosti. U starší skupiny budou děti už blíže seznamovány s jednotlivými atletickými disciplínami.

V1. skupina vybrané děti 2010-2011 trenérka Petra Esterková 
trenérka Monika Richtárová
Úterý stadion TJ Lokomotiva 16.30 – 18.00
Čtvrtek stadion TJ Lokomotiva 16.30 – 18.00
V zimě
Úterý tělocvična SPŠ Strojnická 16:00 – 17:30
Čtvrtek tělocvična SPŠ Strojnická 16:30 – 18:00
V2. skupina vybrané děti 2008-2009 trenérka Petra Esterková, Eva Fendrychová
trenér    Jan Morcinek
Pondělí stadion TJ Lokomotiva 16.30 – 18.00
Středa stadion TJ Lokomotiva 16.30 – 18.00
V zimě
Pondělí tělocvična Slovanské gymnázium 16:00 – 17:30
Středa tělocvična Slovanské gymnázium 16:00 – 17:30

Mládež – 12-15 let

Tréninkové skupiny – mládež od 6.třídy
Děti ve věku od 12 let již zařazujeme do tréninkové skupiny s určitým zaměřením respektující nadání mladých atletů pod vedením zkušených trenérů specialistů.
Seznam trenérů (a kontaktů na ně), které lze oslovit kvůli spolupráci naleznete zde.

Trenér Radek Kopecký
Pondělí stadion TJ Lokomotiva 16:00 – 17:30
Středa stadion TJ Lokomotiva 16:00 – 17:30
Čtvrtek stadion TJ Lokomotiva 16:00 – 17:30
Trenér David Uhlíř
Pondělí stadion TJ Lokomotiva 15:00 – 16:30 / 16:30 – 18:00
Úterý stadion TJ Lokomotiva 15:00 – 16:30 / 16:30 – 18:00
Středa stadion TJ Lokomotiva 15:00 – 16:30 / 16:30 – 18:00
Čtvrtek stadion TJ Lokomotiva 15:00 – 16:30 / 16:30 – 18:00
Trenér Robert Novotný
Úterý stadion TJ Lokomotiva 15:00 – 16:30
Čtvrtek stadion TJ Lokomotiva 15:00 – 16:30