55_20240415_155158.png
134_20240311_113533.jpg

Podpořte svým pohybem "Velkou cenu města Olomouce"

Vážení členové, vážení rodiče a přátelé olomoucké atletiky, rádi bychom Vás tímto pozvali k zapojení se do výzvy Nadace ČEZ "Pomáhej Pohybem".

Výzva spočívá ve sbírání bodů prostřednictvím běhu, chůze, bruslení, lyžování, cyklistiky a dalších pohybových aktivit s aplikací EPP - Pomáhej Pohybem. Nasbírané body poté můžete připsat libovolnému projektu, který na základě bodů skupina ČEZ prostřednictvím své nadace finančně podpoří.

Atletický klub Olomouc letos uspěl ve výzvě Pomáhej Pohybem s projekty, na které získá částku 100.000 Kč podmíněnou i Vaší podporou. Prvním projektem je květnová "Velká a Malá Cena města Olomouc", tradiční mítink s účastí české atletické špičky a pro žákovské kategorie nominační závod na Hry XII. olympiády dětí a mládeže. Druhým projektem je "Czech Open 2024" - červencový mezinárodní závod handicapovaných atletů.

Projekt "Velká a Malá cena města Olomouce" byl právě spuštěn a vy tak už můžete své nastřádané bodíky přidělit na podporu této akce pořádané naším klubem.

Odkaz na stažení aplikace najdete na https://pomahejpohybem.cz/.
Odkaz na aktuální projekty najdete na https://pomahejpohybem.cz/#projects.

Předem děkujeme za zapojení do výzvy a podporu olomoucké královny sportu.

Váš Atletický klub Olomouc