Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 81 až 90 z celkem 141 článků.

Oddílový rekord na druhém kole Gigantu

V neděli 11. června se na vítkovickém stadionu uskutečnilo druhé kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže. Juniorům se po druhém místě z prvního kola podařilo zvítězit, dorostenci se umístili na druhém místě a družstvo dorostenek skončilo třetí.

Mistrovství ČR Ostrava 2023

Paraatletický klub SSK para Vítkovice hostil 9.-10. června 2023 Mistrovství ČR v atletice handicapovaných. Z Olomouckého klubu se zúčastnili tři ženy a devět mužů. Zároveň proběhl také vložený závod dětí, kterého se z našich řad zúčastnilo šest dětí. Celkem jsme v dospělých kategoriích získali tři zlaté, devět stříbrných a sedm bronzových medailí. Děti závodily v hodu míčkem a raketkou, kde získaly dvě zlaté, šest stříbrných a dvě bronzové medaile.

MMaS starších žáků a žákyň 2023

Dne 10. června se na domácí olomoucké půdě uskutečnilo mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva a olomouckým závodníkům se podařilo posbírat celkem čtrnáct medailí, z toho šest zlatých.

Mistrovství Moravy a Slezska 2023

V sobotu 3. června 2023 proběhlo ve Znojmě mistrovství Moravy a Slezska dorostu a stejný šampionát absolvovali junioři a dospělí v neděli v Břeclavi.

Mazurová stříbrná na mezistátním utkání

Hned dva olomoučtí reprezentanti byli nominováni na prestižní vrhačské mezistátní utkání, které se konalo 3.-4. června v Plzni mezi Českou republikou, Maďarskem a Polskem.

2. kolo KP družstev přípravek

Ve čtvrtek 1. června se po přeloženém 1. kole Krajského přeboru olomoucká družstva přípravek účastnila 2. kola ve Šternberku. Dívky suverénně vykročily do soutěže vítězstvím a kluci skončili v celkovém bodovém hodnocení třetí.

Bramborový víkend pro olomoucké vícebojaře

Atletický klub Olomouc vyslal do bojů o vícebojařské medaile celkem čtyři atlety. Nejlepší umístění vybojovali Gieselová a Pospíšil, kteří skončili na čtvrtém místě.

2. kolo KP družstev staršího žactva

Ve středu 31. května 2023 proběhlo v Šumperku 2. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva, kde obě olomoucká družstva opět s přehledem zvítězila. V letošním roce jsou družstva žáků a žákyň opravdu silná a věříme, že s přehledem postoupí na mistrovství ČR družstev a poperou se o co nejlepší umístění.

Martina Mazurová a Martin Ponížil v nominaci na mezistátní vrhačské utkání

Hned dva Olomoučtí atleti si svými výkony vysloužili nominaci na mezistátní vrhačské utkání, které proběhne 3.-4. června 2023 v Plzni. Martina Mazurová bude reprezentovat Českou republiku ve vrhu koulí, kde se jistě bude snažit překonat 16 m hranici. Ve stejné disciplíně obdržel nominaci i Martin Ponížil, který letos nejlépe vrhnul do vzdálenosti 14,50 m. Oběma přejeme mnoho dalekých vrhů!