Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 128 článků.

Vánoční vrhačský mítink

V sobotu se v olomoucké hale konal tradiční vrhačský mítink a jako vždy s příjemnou vánoční atmosférou. Závod začal již v dopoledních hodinách soutěžemi handicapovaných atletů. Ti se na letošní ročník sjeli opravdu ve velkém počtu a byl k vidění také národní rekord. Odpoledne se v koulařském kruhu postupně prostřídaly všechny kategorie. Letošní startovní pole bylo velmi nabité, a to i díky Jakubovi Héžovi, který si organizaci závodu vzal i v letošním roce pod svá křídla.

Vánoční víceboj přípravek

V podvečer 15. prosince se v atletické hale TJ Lokomotivy Olomouc uskutečnil každoroční Vánoční víceboj přípravek.

Vánoční utkání žactva

V pátek 15. prosince se v olomoucké hale uskutečnilo Vánočnímu utkání žactva Olomouckého kraje. V předvánoční čas byly k vidění skvělé výkony, jelikož to byl pro mnohé atlety poslední závod v dané kategorii, než po novém roce přeskočí do kategorie vyšší.

Nový E-shop AK Olomouc

Udělejte na Vánoce radost sobě nebo atletům a atletkám ve Vaší rodině.

Galavečer ATLET ROKU 2023

V pátek 1. prosince se v sále olomouckého RCO uskutečnil vrchol letošních oslav 90 let AK Olomouc slavnostní vyhlášení Atlet roku 2023.

Celkové výsledky Českého poháru handicapovaných 2023

První říjnovou sobotu 7.10.2023 se konalo poslední kolo Českého poháru a pohárku v atletické handicapovaných a tudíž jsou známé celkové výsledky Českého poháru handicapovaných pro rok 2023.

Oddílový kros 2023

Ve středu 11. října 2023 proběhl na olomouckém stadionu a jeho okolí 3. ročník již tradičního oddílového krosu. Celkem se tohoto závodu účastnilo přes 200 závodníků od kategorie staršího žactva až po nejmenší předškolní děti.

Středoškolský pohár míří do Olomouce

V dějišti celé řady ročníků Břeclavi opět vyvrcholil Středoškolský atletický pohár, tentokrát pod dohledem vícebojařského reprezentanta Ondřeje Kopeckého. Z prvenství se za krásného babího léta premiérově radovali třebíčské gymnazistky a chlapci z olomoucké strojní průmyslovky.

Zlato a stříbro pro AK Olomouc z víceboje přípravek

V pondělí 2. října se v Prostějově konal Krajský přebor ve víceboji přípravek. Družstvo olomouckých dívek vybojovalo zlaté medaile a chlapci AK Olomouc obsadili v celkovém bodovém součtu stříbrnou příčku.